Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mi okból jönnek össze...

A nők mi okból jönnek össze 10 évvel idősebb vagy annál is idősebb pasival?

Figyelt kérdés
Talán a pénz? az anyagi biztonságos háttér sokat játszik közre, hogy nem tudnak a saját koruknál maradni?
2011. márc. 1. 00:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
azért ismerek olyan 35 éves pasit aki komolytalanabb mint egy 20 éves.Nem a kor a lényeg, hanem az ember.Nem lehet általánosítani, van h. csak így hozza a sors h. pont egy fiatalbba vagy egy idősebben látja meg vki az igazit.Inkább az a furcsa h. sokan ennek láttán már itélkeznek is miközben nem is ismerik őket.Persze vannak rossz példák is,de azért vannak igazi szerelmes is és nem csak az érdek vezérli a másikat vagy vmi biológiai vonzalom(tapasztalat, anyás/apás típus stb.)
2011. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a legtöbből az derül ki, hogy a vele egykorú pasik még nem érettek. xD..
2011. márc. 1. 14:14
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát én kivétel vagyok kedves kérdező. 23 éves dolgozó nő voltam(nem tini), amikor beleszerettem az akkor 33 éves páromba. Anyagi oka nem volt, hiszen elvált, kétgyerekes apukaként, és lakáshitellel a nyakában nem pont vonzó a huszonéves lányok körében. Én az embert szerettem meg benne. A hasonkorú fiúkkal nem tudtam mit kezdeni. Még egy villanykörtét is alig tudnak betekerni, vagy ha mégis,akkor könyörögni kell. Szerintem ebben csak annyi van, hogy a lányok tényleg hamarabb érnek, és komolyabb dolgokat várnak az élettől. Fontos a biztonság, a bizalom, a kutúráltság, és a kifinomultság. Nem a bulizás a fontos, hanem vacsorák a barátokkal stb. Jókat főzünk együtt, kirándulunk, ehhez nem kell öregnek lenni. A túl nagy korkülönbséget én sem vállalnám, nekem a tíz év a max, anyukáméknál is így van. Öt éve vagyunk együtt, most várjuk első közös babánkat! És tudom, bármikor számíthatok rá, és a gyerekei is!:)
2011. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
Én azért, mert imádom a FÉRFIakat. Nem a fiúkat, hanem a férfiakat :)
2011. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

ez nagyon érdekes.

pár évvel ezelőtt még magam sem hittem volna, hogy pont egy velem egykorú fiú lesz az a bizonyos...

bele voltam bolondulva, h nekem csak idősebb fickóim lehetnek, kezdésképp összejöttem 18 évesen egy 25 éves sráccal. kb egy szinten álltunk, szóval szinte fel sem tűnt a korkülönbség.

aztán volt még 1 kapcsolatom, ahol 3 évvel volt nálam idősebb a pasi.

és jött ő :D a "kisfiú" aki korát meghazudtolóan komoly. fél évvel fiatalabb nálam, de néha 30nak érzem és nézem :D

van egy iszonyat jó diplomája, nagyon intelligens, kiváló melója és fizuja, saját pénzén vett és fenntartott autója. ha épp kedve tartja meglep valamivel, holott egyáltalán nem várom el, már többször mondtam neki, hogy ezek nélkül is boldog vagyok :D


szóval amióta ismerem a párom, azóta el sem tudom képzelni, hogy mit tudnék kezdeni egy nálam jóval idősebb pasival...

2011. márc. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"" Én azért keresek inkább idősebb pasit, mert ők tudják azt nyújtani amire szükségem van. Nem, nem pénzt!!! Komolyságot, nyugodt életet, kulturált szórakozást, biztos hátteret, támaszt. "


szerintem egy 18 éves férfi is lehet épp oly komoly mint egy 40 éves csak nincs annyi tapasztalata, de attól még valamit nem kell átélni.

- Nyugodt élet.. ahoz mi kell? mert szerintem pénz.

- Kulturált szórakozást ezzel már kizárod, hogy fiatalabb lehetne kulturált, nagyszerű.

- Biztos háttér, ehez is a pénz kell szóval saját magad ellen beszélsz.


Azon kívül nem minden veled egykorú issza magát részegre minden éjjel. Megint kérlek, hogy ne általánosíts csak te mozgol olyan körökben."


Akkor kifejtem bővebben, mert baromira félreértettél.

Nyugodt élet: Van akinek ahhoz pénz kell, én nem arra gondoltam, hanem arra, hogy egy 30-as férfi (nálam a 10-15 évvel idősebb ezt jelenti) már egy stabil háttérrel rendelkezik. Nem anyagi háttérrel, hanem úgy összességében az egész élete nagyjából rendeződik egy férfinak akkorra. Látja a céljait, már nem keresi az útját, hanem jó eséllyel már halad rajta, nem tanul, nem keresi a hivatását, ezek mind megvannak már. Saját magamról tudom mennyire bizonytalan vagyok néha,és hogy nekem ezek a dolgok mekkora fejtörést okoznak mostanában. Úgy gondolom számomra kifejezetten pozitív hatással bírna az, ha a párom stabil lenne ilyen szempontból, és nem bizonytalankodna ahogy én is teszem sokszor, hogy vajon ez vagy az jó lesz-e úgy.

Kultúrált szórakozás: nem azt mondtam, hogy a 18 éves fiúk nem tudnak kultúráltan szórakozni, de valljuk be arányaiban az idősebb pasik közt jóval több van aki tud. kevés az olyan korombeli akinek a szórakozás nem egyenlő a részegre isszuk magunkat a discoban viselkedéssel, amit bocs de én nem tudok tolerálni. Talán igazad van és rossz körökben mozgok, de én ezt látom.

Biztos háttér: Na ez az amit végképp nem anyagi szempontból értettem. Biztos háttér, olyan értelemben, hogy tudom, ha bármi történik ő ott van nekem. Pl összeveszek a szüleimmel, vagy történik valami ami miatt nem akarok otthon lenni, akkor fogom magam és nála alszok, bármikor, és nem kell engedélyt kérni mondjuk a szüleitől, hogy ott lehessek. Nyilván ehhez kell pénz, különben még ő is otthon lakna, de nem a pénz a fontos a dologban.

2011. márc. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azon egyszerű okból is megtörténhet, hogy tetszik nekik a 10-12 évvel idősebb férfi. Ilyen egyszerű. Egy 30eleje nő és egy 40eleje férfi tökéletes párosítás lehet.
2016. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!