Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ien sokszor csalják...

Tényleg ien sokszor csalják meg egymást akik összevannak házasodva? :/ Mért?

Figyelt kérdés
Itt is álandóan azt lehet olvasni h megcsalta ez megcsalta az meg elválnak meg én is látom magam körül h egy csomóan meg csalják egymást még akk is ha össze vannak házasodva! Meg irta itt vki h kb a férfiak 99%a előbbutóbb félrelép... ez igaz? Tényleg ennyien meg csalják egymást? Mért csinájják? Mért mennek hozzá egy oan emberhez akit nem szeretnek és késöbb megcsalják? :S Demég ha 1-2 ember csinálná az elmegy de ien sokan :S De akk minek házasodnak össze? :S Én tuti soha nem fogom megcsalni a feleségem (amikor majd lesz) most akk én vok a hülye? XD
2011. márc. 2. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért amit le is írtad,olyan emberhez mentek hozzá aki kicsit sem hozza lázba őket.vagy már a kapcsolat elején megtűrték egymást.Nagyon sokan így vannak együtt...akkor min csodálkozunk.Párt választani ésszel kell.
2011. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván ők is azt mondták a te korodban, hogy én tuti nem csalom majd meg. Ez ennél összetettebb.
2011. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
32%
Majd ha te sem leszel már kislány esetleg férjhez megfogsz mindenről győződni. D:::::::::
2011. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

fiú vok

de én tuti nem vennék el oan lányt akit nem szeretek akit meg szeretek nem csalom meg!

2011. márc. 2. 17:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Valakinél ez a szeretet egy idő után elmúlik ...
2011. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezt öröm olvasni, és szavadat sose feledd!! :)

Sok az idióta ember, aki nem jól választ magának párt, és ebbe belenyugszik, és könnyebbnek látja félrelépni, mint megbeszélni/tisztázni a házastársával a problémákat..

..én szerencsére azért tudok olyanról, aki nem lép félre, szóval azért vannak még normális emberek, nyugi! :)

2011. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Ugy irod ezt kerdezo, mintha csak a hazasok csalnak egymast. Akik parkapcsolatban elnek, szinten megcsalhatjak egymast...
2011. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt már párkapcsolatod? nem ilyen fekete- fehérek a dolgok, hogy szeretem vagy nem, egy kapcsolat bonyolultabb ennél, persze gerinc is kell ahhoz, h ne csaljuk meg a párunkat, az már a te korodban eldőlhet, de a szerelem például elmúlhat, az, hogy elveszed, nem garancia rá, hogy nem múlik el.
2011. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért ide csak azok írnak akik megcsalják a másikat, az olyanok akiknél minden rendben, minek írogassanak ide?
2011. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
16 vok, még nem volt bnőm :$
2011. márc. 2. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!