Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol "összevannak szedve" (lista) miket vigyünk egy utazásra/nyaralásra babával?

Figyelt kérdés
pl mint a kelengye lista,kórházi csomag..stb,ilyenre gondolok,csak utazáshoz.Tudna valaki linkelni ilyen oldalt esetleg?Nem tudom mi lehet a neve,valami uticsomag,vagy fogalmam nincs.
2011. júl. 4. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

gyógyszerek

ruhák


nem kell túlbonyolítani, bolt mindehol van

2011. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,nem bonyolitom túl,de szeretnék egy listát,ebbe semmi bonyolult nincs szerintem..
2011. júl. 4. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba? Mi most jöttünk meg nyaralásból egy 4 évessel és egy 10 hóssal.

utazóágy, ágynemű ha nem lesz ott ahova mentek, babakocsi


pelenka, krém, törlőkendő, bébiétel (ha azt eszik, bár azt lehet venni), lázmérő, lázcsillapító,


törölköző, fürdőruci/úszópelus, köntös, naptej, papucs


ruhák attól függően hány napra mentek


Az útra nasi, innivaló, játék.

Hirtelen ennyi jutott eszembe

2011. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.11hónapos.Csak azért szerettem volna egy olyan listát,ahol összeirták,hogy átnézhessem van-e minden itthon,meg előre összepakoljam,mert ha nincs lista,tuti itthon hagyok valamit,amit venni se tudok,mert nem lesz..vásárlásnál is igy van,muszáj listát irnom. :S
2011. júl. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!