Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Mi lenne a...

Mit kéne tennem? Mi lenne a helyes út? Nem akarom azt hogy szenvedjen. Nem bírnám ki azt, hogy megszünjön létezni az életemből, de azt se hogy együtt legyünk még több évig.

Figyelt kérdés

Több mint 3és fél éve vagyok együtt a fiúval. Nagyon rendes,próbál mindig a kedvembe járni még máig is,persze voltak neki is dolgai amik nekem nem tetszettek,de nagyon hűséges. az első 2év nagyon jól ment,bár eléggé fiatal voltam..Nagyon szép emlékeket gyűjtöttünk 1másnak közösen. Az utolsó 1évbe már nem nagyon lángolt a szerelem (én részemről),nem kívántam már úgy,ahogy eddig, egyre kevesebbszer volt csók is.. Leginkább olyan lett a kapcsolatunk mint 2 nagyon jó barát,de persze ez neki nem tetszett amit meg is értek. Sokszor szakítottunk már,amit én kezdeményeztem a sok veszekedés és a nézeteltérések miatt, ugye bár én miattam is sokat veszekedtünk hisz nagyon sokszor magamba voltam fordulva amit ő már nem bírt amit ismét megértek. De mindig újra összejöttünk mert ő sem bírta és én se egymás nélkül (haverokat,kapcsolatokat dobtunk el, és így magunkra maradtunk úgy mond idézőjelbe) Most megint elmondtam neki hogy nem szeretnék továbbra vele maradni, mert az egész fiatal koromat elveszi ez a sok idő, és annyi veszekedés van, hogy nem éri meg,főleg ha már nem érzek lángot,szerelmet...De belülről én is sírva fakadok,miért érzek így,miért nem tudom még máig is szeretni őt tiszta szívemből,pedig annyira jó ember,és annyira hasonlítunk /lelki társak is vagyunk.Viszont nem akarom hogy szenvedjen. Azt mondta nem bírja ki nélkülem,meg akar halni, nem tudja értékelni az életet,viszont én ilyenkor mit csináljak? Nincs senkije a családján kivül,1 barátja van akire tudna támaszkodni de az meg mesze lakik...És tényleg nem akarom h miattam szenvedjen, nekem se jó ez így,de kicsit 1edül szeretnék lenni..:(((((


Bocsánat hogy hosszú lett! :(


2011. márc. 2. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit érzel, természetes. Nem vagy szerelmes. Így alakult. Ott kell hagyni. Barátok lehettek, ha nem akar többet tőled. Ahogy a dalban is szerepel, ha múlik akkor fájnia kell a szerelemnek. Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ez így alakult és kész. De azért már felelős vagy ha benne maradsz egy ellaposodott kapcsolatban tovább.


32/N

2011. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nálunk is ez van, annyi kivétellel, hogy a páromnak még családja sincs, és nem tudom én sem otthagyni, mert egyszerűen nem tudna hova menni szegény....


Bocsi az offért!

2011. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
neki van lakása, elég fiatalok vagyunk még,főleg én..Csak sajnálnám ott hagyni,mert látom rajta h szenved...függő lett aztmonjda..nem bírja ki nélkülem
2011. márc. 2. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Töltsetek egy-két hetet külön, és meglátjátok. Ha akkor sem érzed azt, hogy hiányozna, hogy szereted, akkor próbáljátok "szépen" lezárni a kapcsolatotokat. Látom, hogy vívódsz, talán még számodra sem egyértelmű, de lehet, ha már csak pár napot távol töltöttök egymástól,újra érzed majd a lángolást. a megszokás nagyon rossz tud lenni, de beszélgessetek arról, hogy mi az, ami összetart még titeket, ha viszont nem sok minden, akkor tényleg jobb búcsúzni, még akkor is, ha fáj. Sok sikert kívánok Nektek!
2011. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló,nagyon köszönöm neked! megfogadom, várni fogok 1-2 hetet nélküle,és meglátjuk! Igen, én is a megszokásra tippeltem, nem látszik élőbe rajtam a szomorúság,de tényleg az vagyok..vívódok magammal is

még1x köszönöm mindenkinek,.

2011. márc. 2. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a kis szünetet javaslom.(de ne is sms-ezzetek, telefonáljatok, mert úgy semmi értelme) sajnos én is hasonló cipőben járok két éve.. Mennyi idős vagy? Az sem mindegy. 18 évesen még inkább szakíts mert előtted az élet, de 28 évesen már inkább gondolkodj...
2011. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kifogja bírni nélküled. Persze, hogy ezt hiszi, mindenki ezt hiszi, akit otthagynak. Jó nem egészen, de legtöbben, ha kimondják , ha nem. Akik kimondják, azok ezzel próbálják megtartani a kapcsolatot, de egy kapcsolatot nem meghalás fenyegetéssel kellene megtartani, újraéleszteni. Mindkettőtöknek nehéz, minden kapcsolat így végződik. Túl lesztek rajta mindketten ne félj ! Keresd az igazit.

Annyit még, hogy egyébként előbb utóbb a lángolás mindenkinél elmúlik, de azért legtöbben megtaláljuk az igazit, még ha vele is kezd kiégni a láng, de már összekeltünk, tiszteljük egymást. Nagyon fiatalon, ha nem vagy biztos ne erőltesd magad a kapcsolatot fenttartani.

2011. márc. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!