Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom megkérte a kezemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megkérte a kezemet, azt mondta együtt kiválasztjuk a gyürüt, de ez nem úgy az igazi ha ő veszi meg egyedül? Mi a helyes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy, hogy egyedül vagy közösen veszitek meg. Ha egyedül veszi, akkor nem biztos, hogy olyat választ, ami neked a legjobban tetszene és nem biztos, hogy a méretet is eltalálja. Szerintem ezért nem akarja egyedül megvenni. Az is jó élmény, amikor közösen keresitek a tökéletes gyűrűt :-)
2008. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval, de miért kell lepontozni? Ha megfigyelitek minden kérdésnél,minden válasz le van pontozva, ha hasznos ha nem akkor is. Légyszi a pontozóknak szólok ne pontozzátok már le a hasznos válaszokat. Köszönöm az oldal felhasználói nevében!
2008. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a gyűrű remélhetőleg egy életre szól, így jobb, ha közösen választjátok ki :)

Főleg, ma már annyiféle van, hogy együtt találhattok olyat, ami mindkettőtöknek tetszik.

2008. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is jobb közösen kiválasztani. Olyan jó együtt járni az ékszerüzleteket, míg meg nem találjátok az igazit!!
2008. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is együtt a jó kiválasztani. Így biztos olyan lesz, ami mindkettőtöknek tetszik és elkerülhető az is hogy leessen az újjadról:-)
2008. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mert ha ő veszi egyedül, akkor lehet hogy nem azt veszi meg, amit te már egy éve kinéztél magadnak a kirakatban :D
2008. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez is egy megoldás és mondjuk pont ez az az eset, amiben nem te döntesz. Tehát ha esetleg mégis úgy gondolnád, hogy neki kell megvennie a gyűrűt, akkor is furcsán nézne ki, ha ezt közölnéd és elküldenéd a párodat gyűrűt venni, főleg, hogy ő épp azért akarta ezt közösben csinálni, mert szerinte ez biztonságosabb. Így biztosan tetszeni fog neked, jó lesz a méret.

De őszinte leszek: ha a barátod köves eljegyzési gyűrűre gondol most, akkor sokkal romantikusabb lett volna, ha előre megveszi és azzal együtt kéri meg a kezed és később együtt kiválasztjátok a karikagyűrűt. (Nálunk is így volt, teljesen a meglepetés erejével ért a lánykérés, gyűrűt is kaptam, ami nagyon szép, de szerintem ha egy rozsdás karikát húzott volna az ujjamra, annak is éppúgy örültem volna.)

Ha viszont a párod egyből a karikagyűrű vásárlásra gondol, akkor azt valóban logikusabb együtt kiválasztani.

2008. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem július 16án kérte meg a kezem és egyedül vette,de jó volt mert meglepi volt :D igaz nem lett jó a méret így visszamentünk a boltba és vettünk másiat, ez jobban is tetszik :D
2008. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, ha együtt választjátok ki, bár én inkább olyan történeteket hallottam, hogy a fiú gyűrűvel ment...de végülis az a lényeg, h szeret és veled akarja leélni az életét---

Egyébként egy haverom úgy csinálta, h egy jegygyűrűvel kérte meg barátnőm kezét, és a karikagyűrűt később együtt választották ki...ez is jó megoldád...sztem

2008. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretitek egymást, minden úgy az igazi, ahogy szeretitek egymást. :)
2008. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!