Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de mégis együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de mégis együtt vagyunk. Csajozni akar, ki vagyok bukva. Mi a helyes út?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy szakítottunk, de azóta is ugyanúgy találkozunk, közös programok, tehát nem csak a szex tart össze minket. Amiatt szakított, mert állítása szerint nem szerelmes. Viszont mikor együtt vagyunk, csókolgat, ölelget, azt mondja, hiányzom ha nem vagyok vele stb. Most viszont egy jóbarátja szakított a párjával és kitalálta, hogy menjenek el bulizni. Megkérdeztem, hogy mehetek-e velük. Azt mondta, hogy igen. A részleteket msn-en megbeszéljük. Aztán már ódzkodott kissé, majd láttam, hogy a haver olyat írt a közösségi oldalon, ami arra utal, hogy alkalmi partnert keresnek a buliban... Megkérdeztem, hogy csajozni fog? Mire ő azt felelte, hogy az is benne van a dologban. Az a rossz, hogy úgy volt megbeszélve, hogy ma velem találkozik. :( Ahhoz képest se tali, se bulizni nem mehetek velük. Olyan rosszul esik. :( Mit kellene tennem? Ha most lefekszik valakivel, én nem fogok vele többet, még ha a szívem megszakad, akkor sem. :( Tipp, tanács?
2011. ápr. 23. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De hát szakítottatok, nem? A legrosszabb, ha ezek után is úgy akarsz csinálni, mintha még járnátok. Ha szakítottatok, akkor kész, vége, azt csinál, amit akar.
2011. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
tudom nehéz de felejtsd el..csak kihasznál meg azt sem tudja mit akar..kell ez neked?
2011. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elso sorban nincs mit keresned vele az agyban, ha szakitottatok.

Masod sorban, lepj tul, ennek a kapcsolatnak vege. Ne engedd hogy csokoljon, pusziljon, olelgessen. Milyenfele szakitas ez???!!!!

Olyan mintha nyilt kapcsolat lenne!

Zard mar le ezt az egeszet, legyen onbecsuleted, tiszteld magad. Legyen eszed!


25L

2011. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Bocs ha bunkó leszek, de

Mit kellene tenned?

Nem kellene futnod utána!!! Embereld meg magad. Sz*r, de utána sokkal jobban fogod magad érezni.

2011. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A helyes út szerintem az, hogy feldolgozod, hogy ő nem az a pasi, aki neked való, és keresel egy olyan srácot, aki szeret és megbecsül..

Attól, hogy nem csak szexelni jártok össze, hanem ölelget, csókol, eljártok ide-oda, attól még nem változtat a dolgon, hogy kihasznál...

Jönni fog a Te embered, ne keseredj el! :) Ezt a pasit meg engedd el...

2011. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

sztem az ölelgetéssel semmi gond, meg a közös programokkal. azt egy baráttal is lehet. a többi már gázos. és jól teszed, ha ezután nem fekszel le vele, de akkor hagyj magatoknak időt, hogy jóban tudjatok lenni, mert az eleje tuti fájni fog. viszont ha ezután már nem akar a barátod lenni, akk tényleg csak kihasznált. ha az akar lenni, akkor úgyis vesz minden akadályt, a barátság erősebb annál, hogy a szakítás meg bármi megváltoztathassa, szóval ha mint embert szeretitek még mindig egymást, annak nem kell elmúlnia.

Sok sikert kívánok jóban maradni vele ÉS egy új, jobb párkapcsolatot találni:):)

2011. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha szakítottatok akkor felejtsd el, tudom h nehéz lesz mert szereted, de nem tudsz mit csinálni! találsz nála jobbat is.. :) Vagy hívd fel és mond neki kezdjétek újra, ha nem akkor had vele abba..
2011. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet hogy téged kihasználnak! Ő már rég nem szeret, részéről csak szex...az ölelgetés, hiányzol szöveg meg neked kell,hogy azt hidd, hogy még mindig érez irántad pedig neki ez már csak szex...te meg elhiteted magaddal, hogy még szeret!

Ha jót akarsz magadnak szakítsd meg a kapcsolatot vele, bármennyire fáj mert ő ugyan ugy fog csajozni, bulizni te meg csak ülsz a szobába és azon agyalsz hogy miért csinálja ezt veled! Lépj mielött teljesen tönkreteszed magad!

És még valami az hogy ha lefekszik másik lánnyal utána te nem fogsz vele lefeküdni azt én se hiszem el exed, se hiszi el és sztem te se hiszed el! Ugy játszik veled ahogy akar, és azt csinál veled amit akar...mert megteheti mert te még szereted ő viszont már nem!!! NYISD KI A SZEMED!

2011. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szakítottatok és neki jól jön az hogy veled is lefeküdhet mellette meg csajozhat. dobd ki a fenébe mert csak kihasznál.
2011. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából azt gondoltam, hogy azzal, hogy azt mondja hiányzom vagy ilyesmi nem hazudik, mert azt elmondta, hogy szerelemből nem szeret, de mint lányt igen és ez több mint barátság, de nem szerelem. Tehát ezt elmondta őszintén, akkor kár lenne hazudni olyasmiben, mint a hiányérzet. Azt mondja, jó ha telón beszélünk, jó amikor tud felőlem, hogy mit csinálok stb. Na de nem tudhatjuk. De úgy gondoltam, ha adódik neki egy új kapcsolat vagy ilyen alkalmira vágyik, akkor mondja a szemembe, hogy ezt és ezt szeretném és kész. De ez hogy felületes velem egyik pillanatról a másikra, meg lekezelő és így mondja, ez szerintem nem méltó a másik félhez. Ha meg lefekszik valakivel, nincs gusztusom ezek után a tartalékcsaj szerepét játszani. :( De amíg, még ha csak titkolt kapcsolat is ez, de ilyen formában van közünk egymáshoz(és ott egyébként minden rendben, meg nyaralást tervez), ott nem úgy érdemli meg a partner, hogy lekezelőn odavágom msnen, hogy csajozni(d.gni) megyek... Erről a kapcsolatról meg annyit, hogy elhívott múltkor a keresztszüleihez családi szülinapozásra. Mondta, hogy a keresztanyukája is mondta, hogy menjek nyugodtan. Meg is kérdeztem, miért mondott ilyet, mire azt válaszolta, hogy: mert tudja, hogy mi úgymond járunk... de amikor meg egy csaj ismerőse kérdezett rá, mi van köztünk, akkor letagadta, hogy járunk. Szóval nem értem őt. :(
2011. ápr. 24. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!