Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na erről mi a véleményetek?...

Na erről mi a véleményetek? 12 éves kislányt füröszt a mostoha apukája?

Figyelt kérdés
A saját véleményemet majd írom.
2011. márc. 2. 20:45
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Az említett kislány a keresztlányom.

A "kedves" új apuka egy rohadt disznó, aki az elhunyt sógorom helyébe lépett.

Egyszer már nagyon elvertem, más miatt.

Az anyuka a húgom. Nem tudok vele beszélni, mert szerelmes ebbe az idiótába.

2011. márc. 2. 21:21
 22/33 anonim ***** válasza:
94%

Most már kiváncsi lennék a véleményedre. Amúgy vannak esetek, mikor normális a dolog.

Nekem 8 éves lánykám van, és neki nevelőapukája. Születése óta ő neveli, és imádják egymást. (Nagyon mázlista vagyok.) Semmi kivetnivalót nem találok benne, ha a kisasszonynak nincs kedve megmosdani rendesen, és csak elmismásolja (néha előfordul), van olyan,hogy én valami mást csinálok, és megkérem apát, hogy ellenőrizze (már rég nem fürdeti, de mikor kisebb volt, volt, hogy apa volt a fürdetős) le a fürdést. A haját is ő mossa, a hercegnő jobban szereti. :)) Eszembe sem jut olyasmi, hogy a férjem nem apaként tekint a gyermekére. (akkor is, ha nem ő a biológiai apuka.)

2011. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%

Azta, bírom, mikor az emberek egyből kombinálnak meg összeesküvés- elméleteket szőnek :D

Elsőre az jut eszembe, hogy a kislány nem túl önálló, ami egyértelműen a szülők/ az anyuka hibája, és valószínűleg más dolgokban is kiszolgálják otthon (étel, ital stb). Másrészt erre az életkorra egyfajta egészséges szégyenlősség is ki kell, hogy alakuljon.

Egyébként volt olyan osztálytársam általánosban, akit még 8.-ban is anyuka kísért az iskolába, és elé is ő ment az órák végeztével. Esélyesnek tartom, h őt is sokáig kiszolgálták, pl. fürdették a szülők.

2011. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát jó lesz, ha vigyázol a kislányra. Sajnos, hallottam már olyat, hogy az anyuka a mostohaapa kezére játszotta a saját lányát. Ne akkorj lép, ha már késő lesz!! Te is felelős vagy a kislányért. Az unokahúgod. Szólj a gyámhatóságnak, akkor védelembe veszik a kislányt, és a szülőknek még a levegővételét is ellenőrzik. Szerintem a pasi pedofil.
2011. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
96%

Na nehogy már normális legyen egy 12 éves lányt fürdetni! Azért 12 évesen már nem egészen kislány, valaki ennyi idősen már menstruál...Az is igaz hogy egy ennyi idős gyerekben már ki kell hogy alakuljon a szégyenlősség, pláne egy férfi előtt, ilyenkor már fogalmuk van a nemek közti különbségről, a szexualitásról, stb.

Szerintem is pedofil a csóka. Épeszű felnőtt férfi miért akarna egy egészséges 12 éves lányt "fürdetni"??

2011. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon bizarr. Egy felnőtt férfi (ha nem beteg szellemileg stb.), érzi (éreznie kell), hogy nagyon bizarr bemenni egy ekkora kislányhoz a fürdőszobába. 30/F
2011. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
93%

Én mondjuk nem gondoltam semmilyen pedofil dologra,csak arra,hogy egy 12 éves kamaszt illett volna ugy 6-8 éves kora között megtanítani önállóan megfürdeni.

Persze ha segítségre van szüksége testi vagy szellemi sérülés miatt akkor teljesen normális.

2011. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem kéne...
2011. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem normális. Én már 5 évesen is önállóan fürödtem. 12 évesen már nem kisgyerekről beszélünk, hanem egy kamaszlányról, főleg a mai világban, ahol már egy 12 éves simán menstruál, sokuknak már elkezdett nőni a melle, szőrösödnek stb.


Az amúgy szintén nem normális, hogy valaki 19 évesen az anyjával alszik vagy egy felnőtt lánynak megmossa az apuka a hátát...Önállóan ezeket nem lehet megcsinálni?! Itt nincs mit félreérteni, egyszerűen nem egészséges.

2011. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
95%

Az én hátamat a férjem mossa, ha épp megkérem...

Ha apám bejött volna 10 év felett, a papucsom repült volna rögtön egy sikítással együtt.

2011. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!