Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon eldúrvultak a dolgoka...

Nagyon eldúrvultak a dolgoka szüleim közt. Ez így nem mehet tovább. Mit csinálhatnánk?

Figyelt kérdés
apám megcsalta anyát...persze tagadja,de több bizonyíték is van.Ma is összevesztek szokás szerint és amikor hallottam hogy anyát bántalmazta az akkor énis belefolytam a vitába a vége az lett hogy aztmondta,hogy elfog menni és letagad engem is.De nem hiszem,hogy elmegy.Már hónapok óta ez megy de ébn csak msot folytam bele a vitába Mit gondoltok erről?anya már kikészült idegileg nyugtatót szed már mióta...és mindent tagad...hogy lehet ilyen udnorító apám....olyan dolgokat tet,hogy az megbocsáthatatlan és gusztustalan 17
2011. márc. 3. 13:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

a ház anya szülei nevén van

az jelent valami előnyt?

2011. márc. 3. 13:48
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Apad csak fenyeget titeket, hogy elmegy. Nincs hova menie, azert van meg ott. Nem akarja tudatni veletek ezt, de meg mindig O akar dirigalni. Anyukad ne haggya, dobja ki a francba.
2011. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sajnállak. Próbálj meg nem beleavatkozni a szüleid vitájába (persze nem azokra az esetekre gondolok amikor kötelességed anyud védelmébe lépni). Anyud döntése, hogy mit tesz apuddal, ha a megcsaláson veszekszenek, akkor lehet, hogy anyukád nem is akarja, hogy apukád elhagyjon benneteket. Ha a ház anyukád nevén van akkor elvileg apukádnak kellene onnan menni.
2011. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

de,hogy dobja ki?

mostis összetetet 1 zsákba a cuccait...sehol semmi

2011. márc. 3. 13:57
 5/15 A kérdező kommentje:

nemlátom a végét ennek az egésznek

a végén tönkremegyünk mindanyian

2011. márc. 3. 13:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondja neki, hogy ez az en es a gyerekek lakasa, nem vagyunk boldogok, nem fogok tobb vitt elismerni, kifele. De, ehhez tartani kell anyukadnak magat, meg ha konnyoros is apukad, meg igeri hogy mas lesz. Nem lesz mas, hidd el. Ha bantalmazna titeket, fel kell jelenteni. Ne sajnald, ose sajnal titeket, jobb eletet erdemeltek.
2011. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha végkép nem boldogulsz, akkor lelki segítséget tudsz kérni egy családsegítőben, mert ott van ingyenes pszichológus, aki tud ilyenben tanácsot adni, és van ingyenes jogi tanácsadás is,ahol minden kérdésed felteheted, de ha anyukádat érdekli valami őt is szívesen fogadják. A másik, hogy a családsegítőben anyukádnak is tudnak segíteni mindenben.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy nem kellene beleavatkoznod a vitáikba, mivel te úgymond kívülálló vagy az ő kapcsolatuk szempontjából. Inkább anyukádat erősítsd lelkileg, beszélgess vele sokat, segíts neki ott ahol tudsz. A másik, hogy te nem látsz bele a szüleid kapcsolatába (olyan mélyen, mint ők)ezért nem tudod, hogy mi vezette oda apukádat, hogy megcsalja anyukádat. Érdemes lenne apuddal is beszélni arról, hogy ő miért tette ezt. Jobb ha mindkét felet meghallgatod, ha van időd és energiád (lelkileg) erre a beszélgetésre. Ha végkép nem megy,ingyenes pszichológus működik a családsegítőben, és szívesen segít neked.

2011. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
17 evesen miert ne szolhatna bele? Az O boldogsagarol, eleterol is szo van itt.
2011. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem azt akartam mondani, hogy semmi köze nincs semmihez, de én úgy gondolom, hogy ez az egész anyukája és apukája vitája. Normál családban válás esetén a gyereknek nem kell választani apu és anyu között, mert nem kell neki a veszekedések alapján megítélni egyik szülőjét se.
2011. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

tökmindegy

ígyis-úgyis aztmondta,hogy lefog tagadni

2011. márc. 3. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!