Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapja lesz a barátom...

Szülinapja lesz a barátom anyukájának mit vehetnénk vagy csinálhatnánk neki?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 éve vagyunk együtt anyujával nagyon jó viszonyban vagyunk és ő is mindíg vesz nekem külön ajándékot meg írtóra rendes velem szóval én sem szeretnék megfeledkezni róla de akkor már persze barátommal együtt adunk valamit.De ötletem sincs hogy mit adhatnánk az egyetlen amit tudok az az hogy konyakosmeggyet szereti meg a kávét de így kb semmi más jellemző nincs rá.Valami ötletesset szeretnék nem csak venni neki deszetrtett vagy ilyesmit.
2011. jún. 30. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Konyakosmeggyet,kávét,virágot meg minden hasznos dolgot,amire valóban szüksége van.Így lehet az pld.:

Ha régi kávéfőzője van,akkor vegyetek újabbat;

Liszt,cukor,fűszerek,olaj..egyéb élelmiszerek-mert ezekre is szükség van;

Valami dísztárgyat.

2011. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kávéfőző tényleg jó ötlet és, hogy legyen egy kis személyesebb jellege az ajándékozásnak süss valami finom tortát.. Az én anyósomnál bevállt..:)
2011. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!