Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon eldúrvultak a dolgoka...

Nagyon eldúrvultak a dolgoka szüleim közt. Ez így nem mehet tovább. Mit csinálhatnánk?

Figyelt kérdés
apám megcsalta anyát...persze tagadja,de több bizonyíték is van.Ma is összevesztek szokás szerint és amikor hallottam hogy anyát bántalmazta az akkor énis belefolytam a vitába a vége az lett hogy aztmondta,hogy elfog menni és letagad engem is.De nem hiszem,hogy elmegy.Már hónapok óta ez megy de ébn csak msot folytam bele a vitába Mit gondoltok erről?anya már kikészült idegileg nyugtatót szed már mióta...és mindent tagad...hogy lehet ilyen udnorító apám....olyan dolgokat tet,hogy az megbocsáthatatlan és gusztustalan 17
2011. márc. 3. 13:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Muszáj kérdeznem valamit. Annyira nem értem egyes emberek problémáját. Ha az én apám megverné anyut, és közben a fejemhez vágná, hogy le fog engem tagadni, attól rettegnék, hogy az egész család tönkre megy idegileg egy férfi miatt, hát én még biz Isten örülnék is a letagadásnak.


Miért bánt mindezek után annyira, hogy le akar téged tagadni???

2011. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

boocs ,hogy csak úgy nemtudom elfelejteni,hogy 17 évig eggyüt éltünk!!!

én kérek elnézést

2011. márc. 3. 14:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem bántani akartalak csak érdekelt. Ezek szerint mindezek ellenére szereted.
2011. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
hát én se jövök ki annyira jól apámmal mint anyámmal. De ha az én apám ezt csinálná, nem érdekelne hogy letagad. én is letagadnám őt. És keményen kell neki megmondani, hogy menjen innen, semmi köze nincs a házhoz, pá...
2011. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok apa dobalozik ilyennel, hogy le foglak tagadni. Sok persze meg se csinalja. Azert mond ilyeneket, mert tudja, hogy ez egy gyereket maximalisan megbantja. Sokszor a szavak jobban tudnak bantani, mint barmi mas. Merges, nem boldog, O is tudja, hogy ez igy nem jo, de hat hova menjen. Mint irtam, igy akar titeket kontrollalni, egyben bantani is. Ilyen megnyilvanolasat ne vedd figyelembe, de azt ha anyud bantalmazza, azt igen, es tegyetek ellene, hogy ne forduljon meg egyszer erre a sor.
2011. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!