Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek összeköltözni a...

Nem merek összeköltözni a barátommal, mert megcsinál helyettem minden munkát, aztán meg rámkiabálja, hogy lusta vagyok. Olyan vagyok a jelenlétében mint egy beszélő szobanövény. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha hazamegy,10 óra munka után is elkezd pörögni, simán elég neki napi 5-6 óra alvás(megfigyeltem, hogy tök mindegy neki, hol alszik) , dinamikus, gyors és határozott(hibázik is mert nem gondolja végig). Mikor megbeszélünk valamit,(pl. főzés) oda se érek és ő már megcsinálta, kivesz a kezemből mindent és ingerlékeny. Én "lassú" vagyok, megfontolt és precíz, inkább agyban oldom meg mielőtt nekikezdek valaminek. Én ha nem tudom nyugodtan kialudni a 8 órát, elkezdek leépülni. 2 éve vagyunk együtt...
2011. márc. 3. 14:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Menj el orvoshoz, írass fel valami enyhe nyugtatót, aztán törd össze és keverd bele az ő kajájába.
2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Idegesítő lehet, de még mindig jobb annál a férfitípusnál, aki semmit nem csinál otthon.

Osszátok fel, hogy kinek mi a feladata, és mit csináltok meg együtt.

2011. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne együtt csináljátok, hanem legyen meg midnenkinek a saját feladata. Amúgy nálunk is így van, én vagyok a pörgős, a barátom lassú, mindent megfontol, meggondol, én meg türelmetlen vagyok. Mégsincs ebből konflikusunk, max nevetünk rajta egyet. Osszátok be a feladatokat és minden rendben lesz. Sok boldogságot:)
2011. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 petya14 válasza:
:D ez is ritka h egy srác 1et ért 1 csajjal de most 1et értek :)
2011. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul érzed magad töle mért nem szakitasz ilyenkor nem az összeköltözésről kéne gondolkodni.
2011. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 petya14 válasza:
utolsó válaszolótól kérdezem: voltál már szerelmes? ezek szerint nem mert szerintem ez nem megy ennyire könnyen
2011. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én már nagyon pesszimistán álltam hozzá.. Azért van remény: tegnap miután totál odaégetett egy pizzát(rossz a sütő), én meg a másodikat megcsináltam normálisan, úgy éreztem kicsit felnéz rám. Persze ez is úgy kezdődött, hogy hülyének nézett, hogy mit agyalok egy pizza sütésénél.
2011. márc. 5. 12:50
 18/18 anonim ***** válasza:

Na mi lett?


Nálunk fordítva van, a férjem ilyen, hogy megalszik a szájában a tej. Ezen szoktunk összekapni, máson soha, mert ő szívesen segít, de én egyszerűen dührohamot kapok, főleg mikor sietni kéne, vagy sok dolog van, hogy hogy lehet olyan lassú? Egy dologgal se végez, mire én már hármat megcsináltam. Egyszerűen idegesítő én nem megfontoltnak és precíznek tartom, inkább tényleg olyannak, akinek megalszik a szájában a tej. Ő meg ezen röhög. Hát igen..

2013. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!