Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem összeköltözni?

Figyelt kérdés
Párommal beszéltük, hogy majd mi lesz, ha majd később is együtt leszünk még, most lassan 1 éve vagyunk együtt. Ő teljesen elzárkózott az összeköltözéstől a jövőt illetően. Lehet egymást így is szeretni szerintetek? Én szerettem volna. Ez változhat később? Normális válaszokat, pls. Thx.
2011. okt. 31. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
azt mondta azért nem, mert imádja az egyedüllétet (ez igaz tényleg). de minden nap találkoznánk és sokszor aludnánk együtt is. remélem ez később majd változik.
2011. okt. 31. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet így is, megállapodás kérdése. Persze ha családot szeretnétek alapítani, akkor ez nem maradhat el.
2011. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard elsietettni a dolgokat hisz meg csak 1 eve vagytok eggyutt szinte meg nem is ismeritek egymast,.az ossze koltozest illetoen szerintem meg varj minden fiu remalma amikor egy no a hazassag vagy az ossze koltozes temaval nyaggatja,.es teljesen normalis az is hogy ez volt ra a valasza.mert meg o sem biztos hogy szamara te vagy a nagy o ,.ugy ahogy te sem tudhatod hogy neked meg o !!en 6 evig vartam egy fiura es megsem akart meg allapodni ,.mert szerette a szabadsagot nah meg persze a noket is ,.szoval azt mondom raersz meg ,.ismerd ki es egy jo par ev mulva gondold igy,.
2011. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
családot nem szeretnénk. legalábbis én most még biztos nem, és azt mondta ő sem. azt mondta, sokan tolják így, hogy nem költöznek össze, de szeretik egymást, stb. köszi az eddigi válaszokat, kicsit megnyugodtam. még fiatalok vagyunk, lehet, nem ő lesz az iazi, de egyelőre ő az eddigi legjobb. és amiket mesélt a régi kapcsoaltairól, én is elég jó vagyok neki :D thx!
2011. okt. 31. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
áá ezen ne aggódj, még 1 éve sem vagytok együtt, a pasik nem ilyen gyorsak, én 2 év után költöztem össze a párommal. 1 év még "semmi" később változik ez hidd el :)
2011. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!