Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigylem a húgomat, h győzzem...

Irigylem a húgomat, h győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

a húgomnak van barátja, nekem egy éve nincs. Neki ez az első nagy szerelem, és tényleg nagyon odavannak egymásért, szép kapcsolat. Én is megéltem egy ugyanilyet, de csúfos vége lett, pedig mindenki azt hitte h tökéletes pár vagyunk. Emiatt féltem is, de közben irigylem is, mert én azóta nem léptem túl igazán, és azt érzem ilyen odaadással sosem fogok már tudni szeretni, pedig milyen csodálatos időszak volt az az életemben. Emiatt idegesít, ha lelkendezik, (pedig mondom, ugyanilyen voltam) mert mindig azt érzem h ezzel csak azt érezteti, h én magányos vagyok(pedig tuti nincs ilyen szándéka mégis). H lépjek túl ezen? Olyan rossz, mert nagyon szeretem és nem szeretném h idegesítsen

20L


2011. márc. 3. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

amíg nem mutatod ki addig nincs ezzel baj, szerintem. te is szeretnél boldog lenni, ez normális. gondolom nem az ő pasija kell neked, hanem maga az érzés, hogy szeretnek.

majd jön valaki, ne izgulj.

2011. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ő idegesít, ez nem lehetséges, te idegesíted magad. Feleslegesen. Fogadd el: Ez van. Az érzéseid teljesen érthetőek, miért kellene őket elnyomnod vagy túllépni rajtuk? Amíg tudatában vagy annak, hogy ez nem ellened történik, addig nincs ezzel semmi gond. Az élet nem egy vidám fáklyásmenet, történnek jó és rossz dolgok is velünk. Ez most biztosan nem túl jó érzés neked, de túléled, és lesz mihez viszonyítanod, amikor megint szerelemes leszel. Sőt, megkockáztatom, hogy akik voltak már mélyen, azok jobban becsülik, élvezik, amikor rájuk köszönt egy "jobb időszak".
2011. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy nem azért lelkendezik,hogy Téged bántson - és anno ő is hallgatta a Te lelkendezésedet. Mindenkinek van fent és lent, az irigykedés semmit nem old meg (attól, hogy neki rossz lenne,Neked nem lenne jó!)- ne távolodjatok el, szüksége lehet egy jó testvér tanácsaira, ahogy neked is.
2011. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!