Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van összefüggés abban, hogy...

Van összefüggés abban, hogy zárkózott vagyok és hogy alig ismerem az apámat?

Figyelt kérdés

Összefügghet e a nagyfokú zárkózottságom és félénkségem azzal hogy egész életemben az anyám nevelt, az apámat alig láttam?

Vagy a személyiségemhez van inkább köze?

19/F


2011. márc. 3. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én zárkózott és félénk vagyok és a szüleimmel nőttem fel.
2011. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Összefügghet e a nagyfokú zárkózottságom és félénkségem azzal hogy egész életemben az anyám nevelt, az apámat alig láttam?"


Akkor igen ha anyád is zárkózott ember mivel így csak róla vehettél példát.

2011. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, simán. Ahogy írták, ha anyád mentálisan nem volt a helyzet magaslatán.
2011. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

"Ja, simán. Ahogy írták, ha anyád mentálisan nem volt a helyzet magaslatán." - annyira bírom, mikor tök ismeretlenül sértegetik egyes IQ bajnokok mások anyját! Honnan tudod? Írt róla a kérdező, vagy röntgenszemed van?


Amúgy igen, lehet oka, de nem feltétlenül. A barátnőmet is csak az apja nevelte, és elég nagyszájú (jó értelemben) nyílt nő lett belőle. :) Inkább a gének. És hát persze a neveltetésed sem mindegy...

2011. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!