Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt farsangi bálra jelmezö...

Felnőtt farsangi bálra jelmezötletek? Te mi voltál/lennél?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, meghívtak egy bálba. Semmi ötletem hirtelen, ráadásul olyan kéne, amihez nem kellenek extra kiegészítők, mert egy napom van összerakni. Ötlet? köszi
2011. márc. 3. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Macskanő?
2011. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Én is macskanő lennék,ahhoz nem kell extra.Fekete feszülős ruci,fület és farkat kell esetleg venni vagy késziteni,fület egy hajráfja lehet.Bajuszt rajzolni szemceruzával,és esetleg egy maszkot a szemedhez,de az nem fontos.
2011. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Playboy nyúl
2011. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

2.vagyok,esetleg ha olyan hosszú a hajad a füleket is ki lehet formázni belőle.Mint itt a klipben:

http://www.youtube.com/watch?v=9joqPp3peLg

2011. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Én kalóz lennék, de ehhez tényleg extra kiegészítők kellenek sajnos.

Mondjuk ha van szoknya/nadrágkosztümöd meg napszemüveged, akkor lehetsz titkosügynök.

Vagy turkálóban lehet még kapni trapéz szárú gatyát olcsón, ehhez ott tudsz is venni pl. batikolt felsőt, és lehetsz hippi.

Vagy esetleg még tündér: ha van koktélruhád, akkor ahhoz csak kiegészítők kellenek, pl. virágos nyaklánc, karkötő, esetleg köthetsz szaténszalagokat a karodra, ezt bármilyen textilboltba kaphatsz. Szalagokkal táskát is fel lehet dobni pl.

Illetve van még egy ötletem, ha nagyon nincs más: öltözz csavarhúzónak:D Felöltözöl tök normálisan, fogsz egy csavarhúzót, kötsz rá egy darab madzagot, és húzod magad után:D Én még ezt csinálnám, egyszerű, olcsó, és akinek van humora értékelni fogja:D


szintén 19/L

2011. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

19/L vagyok

Ha hosszú a hajad, a hajadba is belefonhatsz pár szalagot.

2011. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miss Hungary
2011. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Dugóhúzó! A derekadra kötsz egy mazdagot, annak a végére meg egy boros dugót, és már készen is vagy! :D
2011. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Én legutóbb zsákbamacska voltam, csináltam füleket egy hajráfra, felvettem egy cicanacit meg fekete hosszúujjút, rá egy sima zsákot, aminek vágtam ki lyukat a fejemnek meg a kezeimnek, rávarrtam egy farkat és kész:) Meg van egy tigrises mamuszom, azt vettem még fel.
2011. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
tavay elött német országba volt a fősuléis gyakorlatom,és az Octoberfestre vettem bajor lányka ruhát :d azt fogom felvenni most majd farsangi bulira :D
2011. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!