Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2 hét múlva egy farsangi...

2 hét múlva egy farsangi buliba megyek. Mondanátok vicces, ötletes, nem szokványos jelmezeket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 19:58
1 2
 1/12 anonim válasza:

Super Márió, Apáca, Alekosz, Szűz Mária.:D

Én ezeknek öltöztem az útobbi években.

2011. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi 2 évben csillagfejű csavarhúzó voltam,és pattanás.
2011. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Király L. Norbi. / kockás ing, alatta egy helló Kitty-s póló, előre álló egérfogak, nagy fül, sport cipő.
2011. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
faszkobold
2011. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az 1ik osztálytársam hűtőszekrénynek öltözött. De volt legnehezebb kötelező olvasmánynak beöltözött is, meg még írok majd párat amik jók voltak
2011. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

öltözz be (nonek, ha férfi vagy, férfinak ha nő vagy)

Harisnyás Pippinek

jegynek

Halnak

indiánnak

boszorkának

mexikóinak

plázacicának(macsónak)

2011. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
mi már csoportosan öltöztünk cigányoknak, habos süteménynek, és olyan is volt hogy a lányok focistáknak öltöztek, a fiúk pedig pompomlányoknak, (a lányok ruháit vették fel.) Az év eleji bulin a fiúk plázacicáknak, a lányok vénasszonyoknak öltöztek. Egy másik osztály csecsemőknek öltözött.
2011. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős és milyen nemű vagy? :)

Úgy talán könnyebb lenne ötleteket adni. És max még azt, hogy milyen jellegű buli lesz.. házibuli? ..nagyobb szabású?

2011. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PT-Daniel ***** válasza:

Nekem tetszett a BKV ellenör, illetve a bacillus.


De a legallatabb a spermium volt! Teljesen feherre festett ha, ilyen jellegzetes uszonyalakban. Szinten feherre mazolt arc. Ezen kivül futocipö es egy mez a #1 felirattel.

Minden alkalommal, amikor lufit lattam, komoly arccal megalltam es közöltem a körülöttem allokkal, hogy ezek felelösek a testvereim halalaert!

2011. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon jó ötleteket adtatok!:)

Egyébként 19 éves lány vagyok. Egyik ismerősöm, Hugh Hefnernek fog beöltözni, vele lesz majd 3 lány ők lesznek a nyuszik!:) Szerintem ez tök jó ötlet!:)

2011. márc. 7. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!