Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyt. Köv: az elbizonytalanít...

Folyt. Köv: az elbizonytalanító 3 nap?

Figyelt kérdés

3. kérdésemet írom itt, ismét a folytatás:

Tegnap azt mondta párom, hogy neki idő kell hogy visszarázódjon, hogy "tudjon úgy szeretni" mint régen. Hát ez enyhén szólva lehangolt, mivel ha én meg akarom próbálni megmenteni a kapcsolatomat, akkor mindent bele. Ő ezt meg soknak érzi. Érdekes hogy nekem kell "bünhődnöm", pedig nem én csináltam azt amit Ő.

Vagy túl könnyen letudtam, és lelkiismeret furdalása van, hogy kedves vagyok vele, pedig meg sem érdemli?


Nagyon megköszönném a férfiak válaszát is, hátha egy kicsit rá tudna vezetni erre a férfi felfogásra, hogy a dolgok mögé láthassak.


2011. márc. 4. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát vazze, legalább belinkelhetnéd az előző kérdéseidet, nem mindenki tölti itt a napot, hogy ismerje a te előzményidet.

Vagy az előző kérdésekből kimásolni a szöveget és ide bevágni...

2011. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én se tudom, miről van szó, csak tippelni tudom a szitut.

Ha 3 napra szakítani akar, hogy "gondolkozhasson", akkor ez semmi más, mint legalizált megcsalás.

2011. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2011. márc. 4. 09:19
 4/14 A kérdező kommentje:
2011. márc. 4. 09:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Megbeszéltük, ha megint rájön ez a bizonyítás vágy, kitalálunk valami újdonságot, hogy ne kelljen más felé kacsingatnia. Kézfogás, fogadalom a tiszta lappal kezdéshez, majd békülős szeretkezés.

Megígértem, nem baszogatom ezzel a témával többet. "


Nézd, nem kapta meg a szexet a csajtól, megjátszotta a szánom-bánomot, megkapta tőled, plussz még azt is megígérted, hogy nem baszogatod ezzel a témával.

Te végig csak arról beszélsz, te hogy javíthatnál, te min változtass, te hogy legyél megfeleőbb neki.

Ő mit tesz a kapcsolat érdekében?

Bedobja a nagy link dumát, aztán minden megy úgy, ahogy eddig csinálta.

Szomszédasszonyom is ezt csinálta évekig. Ha a férjére rájött a ..hatnék, félrekefélt, ha kiderült szánom-bánom, de a feleség lett mindig az oka, hogy a férje félrelépett. Mert az asszony így-úgy. A csaj is mindig mindent megtett a békülés érdekében. Aztán jópár év és jópár szerető után rájött, hogy kutyából nem lesz szalonna. Csak addigra elvesztegetett egy csomó évet, elvesztette az önbizalmát.

Nem lelkiismeretfurdalása van a férjednek, hanem látja, hogy bármit megtehet veled, úgyis visszafogadod, sőt még te próbálsz teperni nála, hogy ő jó útra térjen.

Ha így csinálod továbbra is, úgy jársz, mint a szomszédasszony, mire észreveszed, hogy mi van, már tönkre tetted magad egy olyan alak miatt, aki nem becsül.

2011. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem te már minden lehetőt megtettél, nem olvastam el mindet végig,de az biztos,hogy tudja veled bármit megtehet,gerinctelen dolog tőle,hogy ezek után eljátsza az áldozatot,ne hagyd hogy rángasson, mint egy bábut és eltiporja az önbecsülésed,ha engem a párom megcsalna, nem hogy kedves lennék meg megértő,úgy kitenném a szűrét,hogy magam is megbánnám.Ne légy naív,mert ki fogja használni,és úgy fog megcsalni,hogy te magad is tudsz róla.Legyél határozott rendezd le vele a szabályokat,ne hogy már még őt kelljen sajnálni..fúú komolyan de utálom az ilyen embereket,beállítják magukat áldozatnak,és ők a hibásak, és a végén a gyenge embernél elérik,hogy bűntudata legyen a sértett félnek, ne hagyd magad,állj ki magadért
2011. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Közöttetek a szex, csak pótcselekvés. A párodnak, ha nincs ló szamár is jó, csak hogy már nálla nincs érzelem, csak mint férfi, valahol csak kell kufircolni. Én viszont érzelem nélkül, vagy éreztem,hogy egy pasi csak azért feküdt le velem, hogy vágyait kielégítse lapátra került. A te esetedben a te párod veled kapcsolatban nagyon labilis. Ő már egy más világban érzi magát, de ott sem leli még a helyét. Te pedig ne alázkodjál meg a testeddel, hogy visszatartsd őt.
2011. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elolvastam a történetedet..és nem értem miért megoldás, ha pl veszekedések vannak egy párkapcsolatba a pasi egyből kitekintget.Számomra már bőven megcsalás lenne, ha a pasim majdnem megcsalna.Akkor inkább hagyjon el, mint megcsaljon, mert az százszorta rosszabb!!

Nem irigylem a helyzeted, de ez a pasi nem sokat ér.

Ha gond van, ahelyett, hogy közös erővel helyre hozná, inkább kitegintget.Lehet nem ő a nekedvaló.

2011. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap azt mondta párom, hogy neki idő kell hogy visszarázódjon, hogy "tudjon úgy szeretni" mint régen."


EZ annyira kamu szagú!!!!előadja a nagy lelkizőst, aztán titokban meg ki tudja mire készül.Menekülj ebből a kapcsolatbol.

29N

2011. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Kicsikém, ne legyél már ennyire jókislány!!!


Rossz az alaphozzáállásod. Miért azon agyalsz hogy te mit tehetnél, vagy mit tettél rosszul. Hanem a kérdés az, hogy ő mit tesz érted!!!


Ha látványosan te vagy a gyengébb a kapcsolatban, és te könyörögsz az ő kegyeiért, soha nem fog beléd szeretni újra.


Egyet tehetsz, hogy békén hagyod. Megmondod hogy el kell neked is gondolkozni mi legyen. költözzön el. Aztán ha kellesz neki, akkor hódítson ő meg téged és ne fordítva.


Vesztes pozícióban vagy, ez a helyzet. sajnálom.


Ettől még haragudni nem kell rá, hiszen ő sem tehet arról, hogy szerelmes-e vagy sem. Csak neked is nyitva kell tartanod a szemed, és nem csak nézni, de látni is kell ám. Látni kell, hogy ez a férfi nincs oda érted. Persze, tetszel neki, meg tudja hogy kéne hogy szeressen, de nem megy neki. Ilyenkor az ember ha akar jutni valamire, akkor elengedi. Ha magadban próbálkozol, nem vezet jóra, max arra hogy meg fog csalni előbb utóbb, akkor meg te leszel megsértődve és megalázottnak fogod érezni magad, holott te is felelős vagy azért, hogy nem voltál hajlandó most tovább látni az orrodnál.


Nem kell ehhez férfi agy hogy mögé láss. A pasi nem szerelmes beléd. Ez az egész. Tudja hogy mivel tartozik neked, ezért nem mondja meg hogy ki akar szállni, de utal rá, hogy ez nála nem 100 százalékos dolog. Neked meg érteni kell, hogy így van. Ha neked jó úgy is a kapcsolat ,hogy inkább barátok vagytok, aztán majd lesz valahogy, akkor lehet együtt élni szünet nélkül is. Csak tudd, hogy nála hamarosan borulni fog a bili.


Ha nem ragaszkodsz ennyire látványosan őhozzá, akkor talán vissza lehet még csinálni.


32/N

2011. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!