Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokvanyos az, hogy...

Mennyire szokvanyos az, hogy valaki undorral megy haza a sajat otthonaba? Folyt. Kov.

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszas lesz, de ha vegigolvasod, azt megkoszonom. A kerdes tulajdonkeppen rolam szol. Nagy csaladban nottem fel, van nehany testverem, en vagyok a legfiatalabb. Noverem ferjhezment, mar nem lakik nalunk, ket batyammal ritkan talalkozok, a harmadik megnosult, a parja szuleihez koltozott, ott laktak ket evig, de nemreg valamin osszevesztek, ezert nalunk koltoztek. Se batyam, se a sogornom nem dolgoztak, nem dolgoznak a mai napig, hogy mibol eltek, az szamunkra relytely, de nem is erdekel. Sokaig a sogornom volt a legjobb baratnom, de amiota idekoltozott, nem birom elviselni. Most jottem ra arra, amit mar sokmindenki tudott es amire sokmindenki figyelmeztetett korabban, hogy milyen egy alnok ketszinu kigyo. Olyan szomoru vagyok emiatt, hogy egyszeruen nincs kedvem hazajonni a munkahelyemrol, mert itthon ot kell neznem... Volt egynehany dolog, ami a fulembe jutott, anya meselte, hogy milyen flegman beszelt vele, es masoktol is hallom, hogy milyen hangnemet meg nem enged maganak... Nemreg elment segiteni a szuleimnek valamit, ott voltak a nagynenemek es meg nehanyan. En es a noverem nem voltunk ott, mert aznap dolgoztunk. Egesz nap duzzogott valamiert, senki nem ertette mi baja van, s amikor valaki megkerdezte anyut, hogy hol a tesom, kozbep*fazott, hogy eljon majd este vacsorazni. Amiota ezt megtudtam, jon, hogy szembekopjem, amikor meglatom, mert milyen jogon szol o bele, hogy a tesom mikor es miert jojjon nalunk?? Talan oda fogunk jutni, hogy nekem is megmondja, mikor jojjek haza? Mindjart a fagyi visszanyal, lehet hogy ennyire azert nem kellene otthon erezze magat... Nem tudom, mit tehetnek, ha elkoltoznenek innen, en lennek a vilagon a legboldogabb, de a szuleim nem fogjak kitenni a szuruket, pedig megerdemelnek, de mivelhogy nincs hova menniuk, es megiscsak a tesom... Annyira el vagyok keseredve... Valami tanacs esetleg??
2011. okt. 14. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a szüleid befogadtàk és megengednek neki olyan dolgokat, amiért haragudni kellene.Igy te vagy kénytelen elköltözni, ha màr nem birod elviselni a dolgait.
2011. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos, ezt nagyon konnyu am mondani, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, es nem is tartanam fairnek...
2011. okt. 14. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a szüleidnek hogy mennyire zavar a sógornöd, és hogy rosszul érzed magad otthon miatta. Az alap hogy a szüleid meghallgassanak téged, hisz egyelöre te vagy a lányuk, és próbáljanak békességet köttetni veletek, vagy kikérni a kedves sógórnötöl, hogy viselkedjen helyenvalóan, ha nem mehet albiba.
2011. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!