Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Elmondjam neki vagy titkoljam el előle? /Folyt. Lent/

Figyelt kérdés

Egy nős férfinak vagyok a szeretője már lassan 4. éve. Tudom, h elítélendő én is elítélem az ilyesmit, de nem bírom vele befejezni, mert sajnos beleszerettem. Ő is érez irántam vmit, de nem akarja elhagyni a feleségét és a gyerekeit és én sem akarom, h elhagyja miattam a családját így szeretők lettünk. Nem vagyok büszke rá, sőt...de már így alakult. És most jön a problémám.... babát várok tőle. Szedek gyógyszert és eddig a 4 év alatt nem is volt semmi ilyesmi gond nem tudom, h történhetett meg ez a gyógyszer mellett, de igen, várandós vagyok, voltam nőgyógyásznál is. Nem tudom mit csináljak?! Elmondjam e egyáltalán a szeretőmnek, h babát várok tőle? Nem tudom mi lenne a helyes. A felesége nem tud rólam és nem is szeretném, ha megtudná, ezért arra gondoltam, h nem mondom el a szeretőmnek, h várandós vagyok tőle csak megszakítok vele minden kapcsolatot, h ne tudja meg, h babát várok. Ha elmondanám neki akkor lehet, h érdekelné a gyereke, hisz mégis csak az övé, de akkor meg kiderül, h szeretők vagyunk és tönkre megy a családja, amit nem akarok!! Ezért gondoltam, h inkább eltitkolom és nem mondom el neki sosem, h van még 1 gyereke. Csak nem tudom, h lehet e ilyet? Joga van a gyerekéhez. Eltitkolhatom előle a gyerekét? Szerintetek mit csináljak? légyszi kíméljetek meg az olyan válaszoktól, h milyen szemét vagyok meg ilyesmi, mert ezzel tisztában vagyok én is, de ezt már nem tudom nem megtörténtté tenni sajnos:(((

Ti elmondanátok neki a helyemben, h babát vártok tőle? vagy eltitkolnátok előle, h az övé a baba? Én most afelé hajlok, h eltitkolom, mert úgy gondolom csak így tudom nem tönkretenni a családját! Nem szeretném, ha elválna!!!! Nem akarom tönkretenni a családját! Szeretném, ha továbbra is velük élne, hisz ő hozzájuk tartozik!! Ők nem tehetnek róla, h beleszerettem:(( Szóval mit csinálhatnék, h a családja ne tudjon továbbra sem rólam? Ha elmondom a babát és tartani akarja a gyerekével a kapcsolatot akkor ez előbb utóbb ki fog derülni:( de ezt nem akarom, h miattam menjen szét a családja!!

Előre is köszönöm azok válaszát, akik normálisan tudnak nekem írni vmi jó tanácsot!!

én 24 éves vagyok a szeretőm pedig 37, szóval már érett lennék 1 gyerekhez csak nem így akartam:(((


2011. aug. 27. 00:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%

szerintem mondd el neki.

azt is, h ne hagyja el miattad a családját.

meg lehet azt is oldani, hogy tartsa titokban előttük.

attól ő még látogathatja...joga van a gyerekéhez, hisz egyformán a szülei vagytok.

ne vedd el tőle az apját, ha már megtartod, legalább hadd ismerje.

egyik barátnőm apa nélkül nőtt fel, és már felnőttek vagyunk, de még mindig ezen rágódik, hogy neki miért nem lehetett apja, mint bárki másnak.

2011. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
57%

Meg akarod tartani a babát?

Egyébként mondd el neki. Ha nem akarod akkor elvetetés.

2011. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
84%
Az eltitkolt dolgok sosem vezetnek jóra, én inkább elmondanám. Aztán ha még mindig a családjához ragaszkodik, és inkább letagadja előttük a Napot is az égről, még mindig dönthetsz úgy, hogy otthagyod a fenébe. A családja pedig nem miattad fog szétmenni. Ha olyan tökéletes lenne, te be sem kerültél volna a képbe.
2011. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is mondd el neki, azt is, hogy mit szeretnél, mit nem szeretnél.

Ha elsőre furcsán reagál, ne foglalkozz vele, biztosan kell kis idő, amíg feldolgozza.


Ha 4évet lehúztatok így, biztosan meg tudjátok beszélni mi legyen.

2011. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
55%
Én annak a híve vagyok, hogy egy babának két felnőttre, egy anyára, és egy apára van szüksége... a baba a felnő mit mondsz neki ki az apja, de már mondjuk kiskorában kérdezgetni fog... ha nem mondod el az se a szeretőddel, se a gyermekeddel szemben se korrekt. mindkettőjüknek joga van tudni a egymásról. Hány hetes terhes vagy? Én a helyedben nem tartanám meg, de te tudod milyen körülményeket tudsz biztosítani a csöppségednek! ez egy komoly, egész életedet befolyásoló döntés, bárhogy is lesz...
2011. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, h nem letolást kaptam, hanem normálisan válaszoltatok nekem!! Olyan rendesek vagytok, ez nagyon jól esett!! Köszönöm!!!

Igen, szeretném megtartani....ha elvetetném akkor úgy érzem megölném a saját gyerekem, azt nem tudnám megtenni akkor inkább egyedül nevelem fel, minthogy elvetessem!

Nem tudom, h ha elmondom neki akkor ezt meddig lehet titokban tartani, azt nem mondhatom majd a gyerekemnek, h nem találkozhat bármikor az apukájával és ne is mondja el senkinek, h ki az apukája, mert mi csak szeretők vagyunk és neki nem mi vagyunk a családja. ez ki fog derülni sztem, ha elmondom neki:(((( jajj istenem:((((( nem akarok fájdalmat okozni a feleségének és a gyerekeinek!! eddig sem tettem a 4 év alatt pedig annyira szeretem azt a férfit, de nem akartam a családját megbántani! most sem akarom! nem tudom mi tévő legyek:(((

még 1szer köszönöm szépen a válaszaitokat!!!

2011. aug. 27. 00:26
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mondd meg neki. Egyrészt joga van tudni, másrészt ha mostanáig -négy hosszú évig- nem borította fel miattad a házasságát, akkor te sem egyedül, sem gyerekkel nem kellesz neki feleségnek, csak "arra".
2011. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
50%

Nem hinném, hogy itt lehet jól dönteni. Sajnos mindegyik gyereknek szüksége van apára, mindegyik asszonynak szüksége van a férjre, ha gyereke is lesz tőle. Ezért nem szabad csalni többek között. Rossz döntésnek nem lehet jó következménye, szóval két rossz közt neked kell döntened.


Egyébként ha még nem vagy 3 hónapos, még az is lehet, hogy elmegy a gyerek. Jobb lenne neki szerintem.


Tanácsot adni nem tudok. Ha a másik család helyében lennék, én azt szeretném, hogy kiderüljön az igazság, odadobnám a férjemet neked, éljetek ásó kapa nagyharang.

2011. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
70%

"Ha olyan tökéletes lenne, te be sem kerültél volna a képbe."

Feleselges rögtön ilyen következtetéseket levonni, és ezzel bárkit hitegetni.

Van ismerősöm, aki nagyon boldog a feleségével, két gyerek is van, mégse bír magával, és másfele is kavar. Ilyen a vére.

2011. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
6 hetes terhes vagyok
2011. aug. 27. 00:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!