Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értenek meg, Miért? Miért...

Nem értenek meg, Miért? Miért nem tudok meg nyilni másoknak?

Figyelt kérdés

Szeretem a verseket s magam is íroks akiknek meg mutatom azok azt mondják tul depis.

Sok barátom van de egy se ismer...nem tudok meg nyilni mások elöt,még a zsüleim elöt is titkolom az érzéseim s az igazi énem.Szeretem a depresziv dolgokat feketét Dark Goth Grufti zenét halgatok ezé sokan be szolnak piszkálnak.Nem szeretek élni...igy nem..nem tudom fel válalni mások elöt az igazi énem félek de nem tudom itöl.


2009. febr. 17. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nos az a helyzet, hogy Te egy más, (önmagad által létrehozott) világban élsz. Szavaidból úgy veszem ki, hogy életunt vagy és nem tudsz mihez kezdeni magaddal. Sok fiatal van ezzel így, mint Te. A probléma még nem súlyos, de megoldásához orvosi segítségre lesz szükséged. Azt javaslom, hogy szüleiddel, (vagy ha velük nem akarsz, akkor nélkülük) keress fel egy pszihológust és beszélgess el vele őszintén egy kicsit. Ő választ ad a kérdéseidre és hamar visszazökkensz a való életbe a haverok közé. Az egész valósszínűleg egy otthoni, vagy iskolai stressz miatt van. Így védekezik az elménk (t.i. kizárja a valóságot).
2009. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad hány éves vagy és hogy mi miatt vagy depis, biztosan van oka. Meg kellene oldanod bármi is az. És hát ha nem értenek meg annak pont az az oka hogy nem ismernek. Ha már nagykorú vagy akár el is költözhetnél (ha csak egy kis időre is), a környezetváltozás csodákat tud tenni. Nekem bevált depi ellen. Jobban mint a pszichológus, aki nem tudott mit kezdeni velem, mivel neki sem tudtam megnyílni.
2009. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kiveszem a szavaidból, te egy nagyon zárkózott ember vagy. Meg kéne nyílnod, nem lesz semmi bajod belőle. Ha a csalódástól félsz, nem akarlak lelombozni, de bizony néha napján érni fog egy-kettő. Nem tudom, hogy mi lenne, ha egyszerűen elkezdenél programokat rendezni a barátokkal, hogy megismerhessenek? Nem feltétlenül diszkóra gondoltam, hanem pl. arra, hogy beültök egy kávézóba és elszürcsöltök egy üdítőt, nyáron fagyizni mentek, strandra, télen pedig ott van a hógolyó-csaták ideje. Annyi színes program van, amivel megismerheted önmagad, a barátaid és ők is téged. Együtt is tanulhattok, vállalhattok közös feladatokat. A lényeg, hogy mindig a jót keresd a dolgokban és élvezd az életet. Csináld azt, ami jól esik (normál határokon belül) és azokkal, akikkel szeretnéd! Akik beszólnak, azokkal meg ne törődj, mert ők azért piszkálnak, mert jobb dolguk nincs vagy mert féltékenyek az írói vénádra! :):)
2009. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked magadnak sem tetszik ez az életstílus, akkor talán a legjobb lenne először is a szüleiddel leülni, megbeszélni. Egy jó cihológus is sokat segíthet.

Ha nem az életstílussal van a bajod hanem a kirekesztéssel, keresd hozzád hasonló emberek társaságát, vannak sokan, asszem őket hívják imósnak....

Azt sajnos muszáj elfogadnod, hogy midnig lesznek akik beszólogatnak Neked a stílusod miatt, mert még a mai napid is sok olyan ember van aki másokon szeret csámcsogni, másokat fikázni. Ez nem csak az imósokkal van így. Ugyanígy fikázzák a kövéreket, cigányokat, zsidókat, rockereket, rappeseket... inkább nem folytatnám, hosszú lenne a lsita. Akik mindig másokkal foglalkoznak, talán unatkoznak, talán értetlenek és antiszociálisak, nem értik meg, hogy ahány ember annyi féle....

Csakhát én kicsit döbbenten állok mindig a "nem akarok élni", "minden olyan pocsék" gondolkodású emberek előtt... annyi szép dolog van az életben aminek örülni lehet. Talán túl jó dolgunk van? Kéne egy háború, hogy örüljünk egy falat kenyérnek, vagy annak hogy végre a légó pincéből kimehetünk az áldott napfényre?

Hát, nem tudom...

Te választod milyen életet élsz, és ha ennél szebbet szeretnél mint ami most van, írd le a céljaidat és vágyaidat, és kérj nyugodtan segítséged a megvalósításhoz, senki nem fog rossz szemmel nézni ezért. Hey, Bill Gates sem egyedül építette fel a birodalmát!

Sok sikert kívánok, alakuljon minden jól az életedben!

2009. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok.

14 éves vagyok az "Barátaimal" szoktunk suli után talizni ha el engedik öket ami sajna ritkán van.

A leg jób barátnőm egy osztájal lejeb jár ő is 14 éves örökbe fogaták s 60 valahány évesek anevelö szülei..vele tudok beszélgetni suli szüneteiben de sokszol nem elég ennyi idő, őt sehova sem engedik még hozám se pedig ott lakok töle két utcára s ott is a öltözködés a baj...nem mindig járok feketében...persze mindig akor látnak a nevelő szülei...az életem nem unalmas ...de mégsem szeretek ugymond élni...Hangulat ember vagyok hol vidám vagyok hol depreszív...Egyedükla művészet érdekel minden téren:DZene festészet s írodalom minden értékben:)

2009. febr. 18. 20:37
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyes írási hibák miat...

s a ez a 2 sulim s mind 2 suliba egyedül vagyok rocker(voltam)...a piszkálást meg szoktam(kezdem meg szokni)..

2009. febr. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!