Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is nagyon konzervatív...

Másoknak is nagyon konzervatívak a nagymamái, édesapjuk?

Figyelt kérdés

Merthogy, nálunk az az elképzelésük, hogy nekem még nem kell barát (még ráérek ezzel, és majd úgy is nekik kell előbb tetszen), de ha már megvan a barátom (komoly kapcsolat, vele voltam előszőr úgy), akkor nem aluhatunk együtt(mikor nálunk jön külön ágyban kell aludjon, és nem hülyéskedhetünk egymással, mert azt nem szabad), nem feküdhetünk le egymással csak az esküvő után.

És még sorolhatnám tovább a dolgokat.


23 lány.


2011. aug. 7. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Az en nagyszuleim meghaltak mg mielott az errol alkotott velemenyukt megtudhattam volna, de az anyai nagyapamrol tudom, hogy o biztos nem volt konzervativ.
2011. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Már nem azért, de 23 évesen már a családalapításon kell elgondolkodni, nem pedig azon, hogy mikor lehet barátod...

Ezt most nem ellened írom, félreértés ne essék, hanem a nagyiék ellen...


Ott élsz még? Ha igen, mielőbb költözz el és uzsgyi neki, semmi közük nem lesz hozzá, mit csinálsz.

Ha rájuk hallgatsz, sosem lesz családod... Max. 40 évesen...

2011. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
23 éves vagy! ne hagyd már magad ilyen hülyeségeknek!
2011. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Apukám egyszer próbálkozott, mikor már kb. két hónapja jártam az akkori barátommal, már vőlegényem, hogy ott aludtam nála és akkor elkezdte megmagyarázni, hogy mit képzelek milyen gyorsan befekszek az ágyába (megjegyzem, akkor már réges rég túl voltunk mindenen). Én meg mondtam neki, hogy nem tök mindegy, rég nem vagyok szűz. Azóta békén hagy ilyenekkel.

Az egyik nagymamám bár konzervatív, de inkább nem mond semmit, mert tudja, hogy nem érdekel, a másik meg mindig mondta, mikor nála voltam nyáron, hogy nyugodtan alhatunk nála az épp aktuális barátommal, meg mindig ő íratta nekem a fogamzásgátlót, hogy ne kelljen azért folyton sorba állnom, ő meg úgyis járt a háziorvoshoz gyakran. Olyan is volt, hogy látott egy üres levelet és azt hitte elfogyott és rohant a patikába kölcsön kérni, míg lesz recept. :)

2011. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Azért ez nem feltétlenül konzervativizmus csak a családod nem halad a korral.
2011. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Az anyukám mikor összeismerkedek az apukámmal akkor külön kellet aludniuk de apám átszökött anyukámhoz és nem volt semmi baj :). Szerintem mond meg kerek perec, hogy neked van barátod és hogy már megtörtént! A titkolózás nem jó mert ha később derül ki még nagyobbat fog csattani mintha most mondanád el nekik!
2011. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, tényleg vannak még ilyenek? Veled egyidős vagyok, és én már babát várok, szóval szerintem legalább egy kapcsolat már igazán beleférne. Igaz, pont én mondom, akinek az egész családja fiatalos, és pont én lettem konzervatívabb... Nekem a férjem volt az egyetlen férfi az életemben, és már házasok is vagyunk pár éve, mert mindketten a régi eszmék szerint gondolkodunk, de sosem jutott eszembe, hogy bármikre és ráerőltessem a saját nézeteim(persze házasság előtt már éltünk nemi életet, mert az már nekünk is sok lett volna, hogy akkor először, de úgyis házasság lett belőle. A szüleid is meggondolhatnák, hogy ez a Te életed, nem a sajátjuk.

Remélem, megtalálod az utad :)

2011. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki nem ilyen szerencsére.
2011. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Ezt úgy hívják, hogy generációs szakadék. Csináld csak, amit jónak látsz, majd megbarátkoznak vele. Ha meg, hát így jártak, nem tudsz mit tenni.
2011. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
*nem
2011. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!