Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van hogy a férjetek a hétvégén...

Van hogy a férjetek a hétvégén 1-2 nap kihagyja a fürdést? Az enyém igen és ez nekem nem tetszik

Figyelt kérdés
mondtam neki menjen fürdeni hogy frissen feküdjön mellém és nem tetszik neki. merthogy sokadszor játsza már el hogy hétvégén nem fürdik, de sexet mégis akar.(nem oralt de akkor is)
2011. márc. 5. 20:34
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
79%
Nincs fürdés nincs szex.
2011. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
36%
Igaza van! A szextől úgy is leizzad. :D Akkor meg minek pocsékolja a vizet?!
2011. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
37%
Ritka igénytelen urad lehet!! 21 éve vagyunk együtt, de még nem hagyta ki soha a fürdést a férjem. Pláne ha szex is van! Még szép, hogy nem akarja a szádba tenni, 2 napos, illatos nemi szervét, de még az ágyba sem engedném, aludna a teraszon!!!
2011. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
53%
mond meg neki,ha nem fürdik,akkor nem érsz hozzá
2011. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
52%
Férfiként mondhatom hogy ritka igénytelenségre vall ha akár csak egy napot hagy ki (és nem kényszerből). Normális embernél alap dolog a mindennapi fürdés. Akár egyedül van akár nem.
2011. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém is csinál néha ilyet, de nem büdös, nem izzadság szagú, úgyhogy nem zavar. Igaz, ilyenkor nincs szex sem.
2011. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
50%
Enyém is szokott ilyet csinálni, én elküldöm fürödni és mondom is neki hogy nem normális dolog fürdés nélkül ágyba feküdni.
2011. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
44%
Igaz,nem a férjem,de Apum MINDENNAP,MINDIG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT fürdik!Olyan nap nincs,h nem fürödne!!
2011. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
40%

Ágyba se feküdjön, nemhogy szex.


Arról nem is beszélve, hogy neked is egészségügyi problémákat okozhat, kezdve egy kellemes hólyaghuruttal.

Vagyis mondhatod azt is, hogy ha törődik veled, nem kockáztat ilyeneket.

2011. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
44%
Ha nekem a barátnőm csinálna ilyet, én dobnám bele a kádba hogy fürödjön le!
2011. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!