Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomékhoz megyek vendégsé...

Szandii** kérdése:

A barátomékhoz megyek vendégségbe a hétvégén. Számíthatok kérdésekre? Ha igen akkor milyenekre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Vallatás lesz, nem kérdések.
2011. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A ˝vallatásˇszón mit értsek?
2011. okt. 18. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy.

Ha középiskolás: milyen jegyeid vannak, milyen tantárgyat szeretsz, mik a terveid, hova mennél továbbtanulni, stb. Ha egyetemista/főiskolás: milyen szakra jársz, milyenek az előadások, albérletben/kollégiumban laksz, milyen nehéz az iskola, stb.

Vannak általános kérdések, pl. hobbi, szórakozás.

2011. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg még egy: valószínűleg a szüleidről is fognak érdeklődni.
2011. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Minden fiús-mama, mint leendő menye, úgy tekint arra a lányra, akit a fia bemutat nekik.

Tehát:

1. Tudsz-e sütni-főzni, mit hogyan csinálsz a konyhában? Persze mindezt kereszt-kérdés formájában: pl. az én anyósom azzal kezdte, hogy ő a piskótát így megy így szokta készíteni, én hogyan csinálom? Amikor kimentünk "levegőzni" a kertbe, apósom rámutatott egy zöldfélére, megkérdezte, hogy szerintem az milyen fajta paprika-tő. Mire én mondtam, hogy az nem paprika, csak gaz, amit ki kell húzni. Erre megnyugodott.

2. Mikor, hogyan szoktál takarítani, mosni stb.

3. Mit tanulsz, mi akarsz lenni, hol akarsz dolgozni?

4. Hány gyermeket akarsz, akartok, hol fogtok lakni, stb.

2011. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Okés általános vagyok szval írnál néhány kérdést jah és apukám születésem előtt 1 hónappal meghalt ő róla is lehetnek kérdések?
2011. okt. 18. 17:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tudják hogy meghalt, valószínűleg nem annyira faragatlanok, hogy róla is kérdezzenek.
2011. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 18. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
attól függ. Volt olyan exem akinek a szülei szabályosan kifaggattak, de odáig menően h miért épp az ő fiukat választottam. Ezért aztán rettegtem mikor a mostani barátom hazavitt. Erre ők tök természetesen viselkedtek, mintha ezer éve ismernének így kb 10 perc alatt feloldódtam és magamat adtam, így ismertek meg igazán. Elmeséltem én magamtól is amit akartam magamról, ha faggattak volna sablonválaszokat kapnak. Szóval nem tudhatjuk h milyenek a barátod szülei, de nem tudsz rá felkészülni és nem is kell. Közhely, de légy önmagad. Én annyit tettem még meg, h megkérdeztem a barátomat, h van-e olyan téma, amin ne viccelődjek, mert nem akartam vérig sérteni őket egy ártatlan poénnal. Ne izgulj, ott lesz melletted a barátod, mi bajod lehet? :P
2011. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szerintem 10 perc alatt bemutatkozom neki. Igazából már mindent tudnak rólam.....:D
2011. okt. 18. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!