Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szer, amitől a...

Van olyan szer, amitől a férjem nem kívánja az alkoholt?

Figyelt kérdés
A férjem mostanában rendszeresen iszik. Nem minden nap és nem sokat, állítólag csak 1 sört, de attól is olyan, mintha egész nap a kocsmában ült volna. Sok gondunk van mostanában, de ez akkor sem megoldás! Szeretném tudni, hogy tudtok e olyan módszert, vagy gyógyszert, amitől nem kívánná az alkoholt, mert nem akarok e miatt állandóan veszekedni. Valami olyat szeretnék ami hatásos és mégsem veszi észre. Legális dologra gondolok!:) Nem akarom megvárni amíg alkoholista lesz!
2009. febr. 18. 15:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

1 sortol olyan, mintha a kocsmaban ulne egesz nap? Ezt o mondja neked?

Szerintem a legjobb modszer, ha annyira elfarad a munkatol, hogy orul, ha megvacsorazik, es lefekudhet aludni. Nemhogy ideje lenne inni!

Gondolom valamilyen munkahelyi, anyagi problematok lehet, ilyenkor kezdenek el sokan inni.

Ha nem, akkor bocs.

Hat vannak alkoholmentes sorok is, igyon azt. De gondolom nem fog. Vagy vedd el a penzet, ne legyen nala annyi, hogy inni is tudjon menni.

2009. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

két ellenszert tudok elképzelni.

1. komolyan megfenyegeted, hogy ha nem áll le róla, akkor elhagyod

2. elküldöd elvonóra

2009. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

igen,van. egyik ismerősömnek is ezt írta fel az orvos.

Antaethyl a neve.

"Az Antaethyl 500 mg tabletta hatására bármilyen alkoholtartalmú ital fogyasztása kellemetlenné válik, rosszullétet eredményez. Szedése fokozatosan undort kelt az alkohollal szemben."

2009. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
92%

Hallottam valami gombáról ami szintén rosszullétet okoz az alkoholtól. Pl. olyan gombából kaját csinálni tökéletes megoldás szerintem.

(nem tudok a nevét de google biztos megmondja)

2009. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Elvonóra? Hát ha tényleg olyan keveset iszik, hát akkor nem tudom, miért olyan, mintha egész nap a kocsmában let volna... Nem lehet, hogy nagyon fáradt... Régebben velem is volt, hogy mire hazaértem este 10-kor, megittam egy sört, s már szunyáltam is, annyira kidöglöttem... És nem attól, mert sokat ittam... ;)
2009. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen átérzem a gondodat, én küzdök ilyesmivel. Pedig nekünk még gondunk sincs. Próbálj meg leülni vele, és megbeszélni a dolgokat, igen komolyan, lehetőleg amikor tiszta a feje. Azt ugyen nem tudom, mi a gondotok, de az ivás nem oldja meg, erre felhívhatod a figyelmét. Ha sikerül beszélgetni, próbáljátok először az alapokat megoldani, és talán ez is elmúlik. Ha Ő nem hajlandó változtatni, netán még beszélni sem róla, kicsit később újra próbáld meg, ha ekkor sincs semmi pozitív dolog, gondold át, nem kell-e váltani (bár én sem tudnám ezt választani, de gyerekként már átéltem ilyen problémákat, és a saját gyerekemet nem tenném ki ilyennek). Kitartás! Mind jót kívánok Neked!
2009. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
Igen van, az unokatestvérem keresztapjának egy ilyen chip vagy micsoda van a nyakában azt hiszem de nem vagyok benne biztos, mert alkoholista a fószer, és az a lényeg ha egy bizonyos mennyiségnél többet iszik (pl egy nap 1 pohár sörnél többet) akkor hány mint a lakodalmas kutya meg rosszul van. Nem biztos hogy a nyakában van de valami ilyesmi. Orvoshoz menjetek el ő megmondja mik a költségei egy ilyennek.
2009. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérve az előző válaszadóhoz: igen van ilyen csip amit bör alá beültetnek, de annak aki már alkoholista, és nem annak aki naponta 1 sört megiszik,

válaszodra visszatérve, probáld elmagyarázni neki, hogy téged ez zavar, mind hogy nem birod az alkohol szagát / pl. / mind azt is, hogy nem akarod, hogy elfajuljon a dolog!!

2009. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
58%
A sodrófa:)
2009. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
42%
Ha jól értem, titokban mérgezni az urad valami műanyaggal, csak hogy ne igya meg az egy nyavalyás sörét?! Kedves vagy, mit ne mondjak! Szerelem ide,vagy oda, ha én megtudnám ezt, azonnal elhagynálak, de lehet, hogy egy nyaklevest is lekevernék.......csakis a rend kedvéért, ugye.:)))
2009. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!