Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy egy 40 eves...

Normalis, hogy egy 40 eves ferfi csak hetente 1 szer kivanja a szexet?

Figyelt kérdés
en 35 eves no vagyok,3 eve vagyunk egyutt.eleinte csak hetvegen talalkoztunk ,de akkor naponta tobbszor szeretkeztunk.miota egyutt elunk 2 es fel eve.egyre kevesebb szex van.en csinos no vagyok sprotlok adok magamra.nem erzem magam hibasnak.kicsit gaz hogy hetente tobbszor kell maszturbalnom hogy kibirjam meg vegre ra szanja magat az egyutt letre.egyebkent tud rola,de nem erdekli.azt mondja hogy o ilyen 40 evesen mar nem fog min den nap b..ni.tonkre teheti ez a kapcsolatunkat?
2011. ápr. 25. 09:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha ez megnyugtat, én egész héten rajtad lennék. :O)
2011. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha neked fontosabb a szex, mint neki, és nem tudtok közös nevezőre jutni, akár tönkre is teheti ez a kapcsitokat. Tud róla, de nem érdekli...ez azért elgondolkodtató.
2011. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém még annyiszor se...

Szintén 40 éves. :((

2011. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha szereted őt és ő is téged, akkor nem. Párom se akar olyan sűrűn, mint én, elfogadom, és mégis működik.
2011. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Az első vagyok. Komolyan szólva a témához: Én nem értem, hogy mikor külön vannak sokan, többször, amikor összeköltöznek, ritkán. Lehet, jobban kijönnek a dolgok, megváltoznak a viszonyok, de tényleg fura dolgok ezek.
2011. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Te vagy nimfomániás kissé. 40 évesen a legtöbb férfi már nem olyan aktív,mint 20 évesen. Ez teljesen normális.

Ha neked ez nem felel meg,keress olyan férfit,aki szexmániás még ebben a korban is.

2011. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
mielott ossze koltoztunk,meg o mondta hogy remelem nem az lessz hogy ,majd nem kivanom a szexet.de megnyugtattam hogy ez meg velem nem fordult elo soha.azert csodalkozom mert erre nem gondoltam volna soha hogy pont o lessz igy ?nem igy ismertem meg ha tudom ez lessz talan el gondolkoztam volna azon hogy osssze koltozunk.amugy erzem hogy szeret mindig mondja,de ugy erzem ha hozza bujok semilyen hatassal nem vagyok ra es ez engem borzasztoan zavar.
2011. ápr. 25. 09:30
 8/19 A kérdező kommentje:
igen szexmanias vagyok de ezt o tudta,es ugy tunt o is az,de megvaltozott.
2011. ápr. 25. 09:32
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Tök jó olvasni, hogy nem mi férfiak nyaggatjuk( ezt jó értelembe mondom) a nőket, hogy szexeljenek. Nekem volt egy hosszabb kapcsim, és nekem a nő volt ilyen, és nekem is rossz érzésem volt, azt gondoltam, kevés vagyok neki, mondjuk nem is volt sok tapasztalatom, de nem is adott esélyt a gyakrolásra ő sem a majd három év alatt. Szerintem beszéld meg vele, ez később szakítási ok is lehet ám.
2011. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
heti két három alkalom még nem szexmánia szerintem.
2011. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!