Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye hogy nagyon kíváncsi?...

Ugye hogy nagyon kíváncsi? Nem túlzás ez, hogy körbejárja a lakásunkat?

Figyelt kérdés

Együtt lakom a nagyimmal. Van neki egy unokatestvére (75 év körüli férfi) aki néha átjön meglátogatni minket.Alapvetően rendes, de iszonyat kíváncsi. Olyanokat csinál, hogy pl megemlítem neki, hogy új szekrény van a szobámban, erre felpattan, és szalad be a szobámba. (Kérdés minden nélkül benyit), vagy megnézi, hogy tiszta-e a fürdőkádunk, el van-e mosogatva, lehajol hogy megnézze csillog-e a csempe.


Ti hogyan rendeznétek le, hogy ne nézzen be mindenhova?


2011. márc. 5. 22:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pár napja említettem, hogy az emeleti fürdőben nincsen még felszerelve a zuhanyfüggöny. Erre elindul felszaladva az emeletre, hogy megnézze. Mondom nincs mit nézni rajta, mert NINCS felrakva, erre azt mondja megnézi hogy hova kell felszerelni...Csak azért hogy szétnézhessen a házban. Meg olyanokba beleszól, hogy miért van annyi ruha a szekrényemben, kidobhatnám őket, meg miért van annyi táskám, osztogassam el őket. Úgyis csak kb 2-t szoktam használni...Annyira p*fátlan :@
2011. márc. 5. 22:49
 2/13 anonim ***** válasza:

Az.

Ennél csak az én apám rosszabb.

Ugyan nem lakik velünk, de mivel felesben az ő lakása, van kulcsa.

Ha nem vagyunk itthon, mindent kikutat, elolvassa a leveleket, nézi mi van a hűtőben, turkál a ruháim között.

Kizárni meg nem lehet.

2011. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő lehet, de ha nem szól be azokra, amiket lát nálam, engem nem érdekelne. Nem tudnád megoldani, hogy kulcsok legyenek a szobák zárjain? Vagy mondjuk feltehetnél mindenhova egy reteszt és amikor nem tud bejutni, megmondanád, "hogy most nincs belépés X,Y ok miatt, talán majd legközelebb"...
2011. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már kicsit szenilis a bácsi, én nem foglalkoznék vele. Ha nézelődni akar, nézelődjön!
2011. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi!Ezen jót mosolyogtam!

Vicces lehet(persze neked gondolom kiakasztó)mikor így nézelődik a lakásban!

csinálj egy plakátszerű valamit tedd oda ahova benéz és ird rá hogy Xy bácsi kinézelödte magát?

2011. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, kivancsi, idegesito meg minden, de... Szerintem fogadd el, hogy o ilyen, valszeg senkije sincs rajtatok kivul, unatkozik... En inkabb sajnalnam, mint kiakadnek rajta, egyszer, ha szerencsem van, talan en is megoregszem :)
2011. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az is benne van, hogy ő még egy másik világban volt fiatal, amikor jóval nyitottabbak voltak az emberek. Emlékszem, gyerekkoromban, a nagymamámnál úgy járkáltak ki-be az ismerősök, mintha otthon lennének. Akkoriban még nem kellett odatelefonálni, ha látogatóba mentél valahová.
2011. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nem szenilis, és nem magányos, mert van felesége, 2 gyereke 5 unokája. Vannak neki haverjai akikkel összejár, sörözik. Mindezek mellett van autójuk, autóval járnak szinte mindenhova, tehát szellemileg is friss(nek) mondható.

Csak egyszerűen kíváncsi. Amúgy itt lakik szinte szomszédban, de a mamám kb 20 éve nem volt náluk, max nyáron az udvarra leülteti a vendégeket, de a lakásába senki sem mehet be. Pár hete valamiért átmentem hozzájuk, és a bejárati ajtóig jutottam, mert szinte hazatessékelt. Amúgy pedig dicsekszik, hogy nekik ilyen-olyan csilivili házuk van (elég jól állnak anyagilag) meg most is mit vettek a lakásba. Azt sem lehet mondani, hogy kupi lehet náluk, mert takarítónő jár hozzájuk minden héten + a felesége még "csak" 62 éves, és fizikailag nagyon jól van. Csak kíváncsi de nagyon...

2011. márc. 5. 23:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem is kiakasztana. Megértelek.

Vagy erélyesen, de normálisan rászólsz, hogy azért álljon már meg a menet, vagy pedig elrejtessz a lakás különböző pontjain szexuális segédeszközöket, újságokat. Vagy ha van nála táska/szatyor, te abba nézel bele. Jobbat nem tudok.

2011. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer kérdezd meg, hogy árulja már el, mi a fa.szomért nézeget meg mindent, mint valami pletykás vénasszony? Max besértődik rád, ha és?
2011. márc. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!