Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki utálja a sexet olyan...

Aki utálja a sexet olyan feleséggel lehet együttélni? Ha betegség miatt utálja pm. Alulmüködés miatt. Gyógyszert szedi nem javul.

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Fogalmazzunk úgy, hogy egymás mellett élni lehet.

Azért ne vess véget a dolognak, a hormonos készítmények van, hogy később kezdenek hatni.

2011. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Akkor most tisztázzuk: a pm alulműködés vezet ugyan csökkent nemi vágyhoz, de nem fogja tőle megutálni a szexet.

Megutálni akkor fogja, ha erőltetik, vagy semmi öröme nincs benne.

Kezdeményezni nincs kedve, és elvan szex nélkül akár hónapokig is, de nem alakul benne ellenérzés magával a szexxel kapcsolatban.

Amennyiben mégis arról van szó, hogy utálja a szexet, az egy sokkal, sokkal összetettebb probléma, és ennek megfelelően még több türelem, megértés és gyengédség kell, hogy megoldjátok a gondot, és rájöjjetek, mi az oka.


Nekem is "lusta" a pajzsmirigyem, tudom, miről beszélek.

A nemi vágy csökkenése és a szex utálata két teljesen más dolog! Nem keverhető össze.


30N

2011. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Elárulnád mi az a pm alulműködés? nekem is nagy gond a szex, de a szülés óta konkrétan. Előtte nimfomán voltam szinte, most meg semmi, már 2 éve..azaz kedvem nulla. Mindig azt mondják, hogy szexpszichológus segíthet, de nem értem miért, hogyan, hisz nincs lelki bajom, és konkrétan a szülés óta ment el szépen fokozatosan a kedvem, párommal sincs gond, nem is volt. iszonyat mérges vagyok amúgy, hogy nincs erre valami gyógymód, egyszerűen azt sem tudom, hova menjek, mit vizsgáltassak magamon, pedig nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel a problémával.

Van egy barátnőm, nála más jellegű gondok vannak, de mikor nem kezelik, megnő a tesztoszteron szintje, és akkor iszonyat odavan a szexért, nem is tud már uralkodni magán, volt, hogy a villamoson összejött egy ismeretlen csávóval, csak leszálltak, elmentek szexelni, azt sem tudja hogy hívták, ekkor rohant a dokihoz, hogy ez így nem mehet tovább, már nincs önuralma...na ezért is gondolom, hogy a hormonok igencsak befolyásolják ezt a dolgot, mégsem érti a házidokim, miért akarnék hormonszintet nézetni..

Válasz a kérdésedre, türelem kérdése az egész, meg temperamentumé, meg hogy tudod-e meddig tart ez a gond, gyógyítható-e.

2011. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Persze, majd mindenki pontozni fog amiatt, amit most fogok írni, mert lemerem fogadni, hogy a válaszok 90%-a arról fog szólni, hogy ha szereti a nőt, akkor minden további nélkül, de ilyen nincs.

A szex nagyon fontos egy kapcsolatban. A szex közben létre jött intimitás fontos, hogy összetartson két embert. Persze, lehet együtt élni, hiszen lehet hogy a szexet leszámítva minden passzol, megfelelő társai egymásnak. Viszont 100%, hogy a férfi fogja keresni a szexet másnál. Egyfajta intimitást lehet szex nélkül is létre hozni, ez összetarthatja őket, de a szexet akkor sem fogja tudni nélkülözni a férfi. Ezek a rideg tények.

2011. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

nekem is pm alulműködésem van, mégis megmaradt a nemi vágy...sztem lehet, h a feleséged kényszernek érzi a szexet (talán úgy érzi, erőltetnéd), v. régről rossz élményei vannak (molesztálták, erőltették rá, béna volt az előző partner, és ő soha nem tudott elmenni, felizgulni).

ne a szexel kezd sztem, hanem csak simogasd, játsszatok...ha hárítani akar, mondd, h nem szexelni akarsz, csak játszotok most kicsit...és ha kézzel többször elmenteted, és őt nem erőlteted, h ő is elmentessen téged, akk lassan sztem le tudja küzdeni a feszélyezettségét, ellenérzéseit (régen voltam hasonló helyzetben)...sztem 1 próbát megér :).

2011. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is alulműködik, mégis szinte napi 2-3x kívánom...


lehet együtt élni, de olyan, mintha barátok lennétek.

2011. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Jómagam születésem óta ebben a betegségben "szenvedek", tehát egyáltalán nem tudhatom, hogy milyen enélkül élni -szexlni, nem is fogom megtudni.

Azonban nagyon is élvezem a szexet a párommal, imádom és ő is engem. Szerintem erre nem lehet fogni a dolgot.

23L

2011. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
és ti akiknek ez van szeditek a gyógyszert? és ti is hiztatok valamennyit? jó nem ugy hogy utálja de húzza magát régen meg folyton rám mászott és 10 kg al kevesebb volt
2011. márc. 6. 15:43
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
15.25ös vagyok. Miért csak a pasikat kell sajnálni, hogy szegééény hogy bírja ki? és én aki 30 évesen temethetem magamat, mert szültem egy gyereket, és eltűnt a nemi vágyam, engem miért nem sajnál senki? Ugyanúgy szívás, mint a férjemnek, csak annyi a különbség, hogy a férjem leléphet, megcsalhat, elválhat, én meg ha nem gyógyítanak meg, élhetek életem végéig szex nélkül. Köszi
2011. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:27


No igen, csak tudni kéne, hogy a felesége miért utálja vele a szexet.

Ha ebben ő is vastagon hibás, akkor mehet máshoz, az is utálni fogja vele a szexet.

Ezért kéne először az okokat kideríteni.


Olyan gyógyszer nincs, hogy beszedi, és akkor is kívánni fogja a szexet, ha az neki kellemetlen, megalázó, fájdalmas, vagy szimplán nem érez semmit, nincs előjáték, stb.

Viszont érthető, és korrekt fogalmazás, hogy utálja a szexet.

2011. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!