Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Lehet egy duci...

Szerintetek? Lehet egy duci nőnek barátja? Lehet boldog? És miért ítélik el a kövér embereket? Tehát úgy értem lehet az:betegség, gyógyszer szedés stb.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 28. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy lehet barátja, boldog is lehet.Egy csomó ilyen nőt ismerek.

Talán az emberek azért ítélik el a ducisokat, mert a sok modellt meg sztárt nézik (akik mellesleg tiszta anorexek) és mindenkit hozzájuk hasonlítgatnak mert a mai világban az számít "szépnek", hogy kinek mennyire jön ki a kulcscsontja, miközben az igazi hús-vér nőket lekövérezik.

2010. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nem itélem el őket, csak olyankor nézek kicsit furcsán rájuk, amikor felvesznek szűn nadrágokat, meg trikókat, és úgy mégjobban látszik az alakjuk. és amugy miért ne lehetne? Furcsa. A nőknek meg kell tartani az alakjukat, ha már egy kicsit husibb, akkor már leszólják neki, de a férfiak egyenek, persze... És igen, lehet barátja, lehet boldog élete...
2010. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
*szűk
2010. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Persze hogy lehet. Én sem vagyok egy csontkollekció, mondjuk a többiek szerint kövér sem vagyok, az a szerencsém, hogy én arányosan vagyok telt, de nem egy olyan barátnőm van, aki tényleg eléggé kövér, az oka lényegtelen, de egy bizonyos területre hízott el, mégis olyan barátja van, hogy csak néztem :) Ez csak a közhiedelem, hogy ezen múlik. Aki jól érzi magát a bőrében arról a szépség sugárzik. Megsúgom, nekem mindig is a mackós testalkatú felnőtt férfiak tetszettek. Akiről elképzelem, hogy egy sör kíséretében köténnyel főzi az udvarunkon a bográcsost :) Pedig ők nem éppen a mai közimádat tárgyai, de szerintem ők a legjobbak :)

És alapból magáról állít ki bizonyítványt, aki testalkat vagy olyan dolog miatt ítéli el a másikat, amiről nem feltétlenül tehet.

2010. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szai!

Én is duci vagyok, és nem barátom, hanem már férjem van! És amikor összekerültünk sem voltam sovány. És van 3 gyönyörű gyermekünk, és tökéletes házasságink, jó és egséz gyakori házaséletünk. Vannak olyna pasik, akik szeretik a duci nőket. Nem tudom, hány éves vagy, de légy türelmes, és eljön neked is a nagy "Ő".

Amúgy mindig is volt körülöttem pasi, sosem volt ezzel gondom, hogy duci vagyok. És mindig olyan pasik voltak, akik után lányok sokaságának csorgott a nyála. Fel a fejjel!

2010. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha az ember valakinek csak azért tetszik, mert csinos, akkor arra a pasira akár keresztet is vethet. Főleg fiatalabb korban szerintem a legtöbb férfi a modell alkatú csajokat hajtja, de később a legtöbbjük ráébred, hogy ez is csak egy olyan tulajdonág, mint a többi.. És ha választania kell, hogy vékony legyen vagy pl. kedves, akkor nagyrészt inkább az utóbbit választják hosszú távra.

Sok lánynak egyébként szerintem még jól is áll, hogy van rajta egy kis felesleg:) És a szépség valóban belülről sugárzik, ha valakit elkápráztatsz emberileg, akkor túl fog lépni azon, hogy mennyit mutat az ember alatt a mérleg.

Azért mielőtt nagyon úgy jön le a hozzászólásomból, hogy támogatom a súlyfelesleg cipelését, hozzátenném: egészségügyi szempontból jó ha az ember le tud faragni a "nagyon sok" kilóból annyit, hogy egyszerűen csak "sok" legyen. Sok mindenben tudja ugyanis korlátozni az embert, és bizonyos betegségekre is hajlamosabbá tesz a plusz súly. És sajnos látásból ismertem egy lányt, aki nem volt extra duci, de a szíve ezt sem bírta, és 25 évesen meghalt:S Bocs, ez tudom nem témába vágott.

A végszavam legyen annyi: a rózsaszín köd a kilókat is eltakarja:)

2010. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én duci voltam, vagyok és az is maradok, mégsem volt soha problémám a pasi szerzéssel. olyannyira nem, hogy 6 éve vagyunk együtt a párommal, aki több mint 1 éve már a férjem. :):) azokra meg akik ismeretlenül ítélkeznek pusztán a kilóim száma alapján, magasívől teszek. az az ő szegénységi bizonyítékuk, nem az enyém...ennyi. :) 25/nő
2010. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Én valamilyen szinten elítélem a kövér embereket. Persze, lehet betegség, gyógyszerek, stb miatt, na de nehogy már mindig ez legyen a kisofgás. Valljuk be hogy az esetek min 90%ában egyszerűen arról van szó hogy sokat eszik az illető, és egyáltalán nem sportol. Ez színtiszta lustaság, nomeg az akaraterő hiánya, szellemi és fizikai gyengeség és nem más, a lustaság és a hedonizmus pedig rendkívül csúnya jellemvonások... Én biztos nem választanék magamnak ilyen párt. És akkor e mellé még a külsejük is visszataszító, de hagyjuk, mondjuk hogy ízlés kérdése (szerintem 10 férfiből 9nek nem tetszenek a "duci" nők). Arról nem is beszélve hogy a "duci" embereknek lesznek aztán a "duci" gyerekeik, hisz a gyerek olyan táplálkozási szokásokat vesz fel a szüleitől, amilyeneket...

Persze, lehet mondani hogy mindenki úgy él ahogy akar, de az elhízott emberek ezerszer nagyobb egészségügyi kockázatnak vannak kitéve, szinte biztosan megjósolható, hogy előbb utóbb jönni fognak az elhízással kapcsolatos betegségek, aztán amikor leszázalékolják, mert már dolgozni nem tud menni, akkor az adófizetők pénzéből lesznek eltartva... Arról nem is beszélve, hogy egy egészségesen élő ember mondjuk évente 3-4x látogatja meg az orvost, addig egy elhízott, krónikus betegségekkel küszdő ember ennél sokkal, de sokkal többször, esetleg állandó kezelésre szorul, ami ugye a TB-ből megy. Tehát ha ugyan annyit dolgozunk, ugyan olyan körülmények között, a társadalombiztosításra utánunk fizetett pénz is ugyan annyi, de egy beteges ember ennek az összegnek a többszörösét is "kiveheti" az államkasszából a kezelési költségek címén, tehát a társadalom fontos érdeke hogy az elhízottak arányát a minimálisra csökkentsük.

És ugyan ez a helyzet a dohányzással, alkohollal, drogokkal, stb. És igen, mindig lehetnek kivételek, én is ismertem olyan dohányos-alkesz bácsit, aki 90 évesen halt meg végelgyengülésben, de azért ne erre apelláljunk...Mert minden egészséges elhízottra/dohányosra/iszákosra jut vagy 20 beteg.

És most le lehet pontozni.

2010. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ember ne is barkácsoljon otthon, mert mi lesz, ha szétvágja a kezét. Azt az orvosnak az adófizetők pénzén kell ellátni. És mi van a börtöntöltelékekkel? Őket nem az adófizetők pénzén tartja az állam?
2010. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3x-os duci anyuka, aki boldog feleség is, és azon kívül, hogy várandós voltam, és gyermekeket hoztam a világra, nem jártam orvosnál betegség miatt legalább 3 éves. Nem vagyok cukros, nincs magas vérnyomásom. Őst! A gyermekeim nem ducik! Nah? Mit szólsz hozzá? :P
2010. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!