Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki utálja a sexet olyan...

Aki utálja a sexet olyan feleséggel lehet együttélni? Ha betegség miatt utálja pm. Alulmüködés miatt. Gyógyszert szedi nem javul.

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 15:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
pm= pajzs mirigy
2011. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Régen meg folyton rám mászott és 10 kg al kevesebb volt.


Nem a szexel van itt a gond lehet,hogy megbántottad egy a súlyfelesleggel kapcsolatos dologgal,és ezért nem akar már...


Amúgy ha egy nő utálja a szexet az betudható rossz élménynek(erőszak,szar partner).


Kettő ezek a betegségek nemi vágy csökkenéses stb dolgok kifogások csak sok esetben hogy ne kelljen a megunt parnerrel szenvedni,de akkor meg lépni kéne nem a szar felett hintázni,mert beleesünk...


28N

2011. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Hát eleve ahogy beszélsz róla, nekem se lenne kedvem szexelni veled! úúú


Ha szereted ,vidd el orvoshoz. Ha nem válj el.

2011. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Sok esteben az a probléma gyökere hogy rossz partnerrel vagyunk, A szexmániás a megelégszem havi egyel,nem lezs sose jó kapcsolatban...Csak ehhez meg ismerni kéne a másikat...De manapság mindent csinálunk együtt csak beszélgetni ne kelljen.
2011. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is alulműködik, de a nemi vágy csökkenés valóban nem egyenlő a szex-utálattal.


A nemi vágy csökkenés az az,hogy nem érzem,hogy szétrobbanok, nem ugrok rá a barátomra, DE ha Ő kezdeményez, általában ha nem is azonnal, de kedvet kapok, felizgulok. Szóval a betegségből eredő libidócsökkenés nem az,hogy az ember nem tud szexelni!!! max. nehezebben kelthető fel a vágya, de adott esetben csak felizgul, és élvezi a szexet.


HOgy is tudnám a barátomat visszautasítani,akihez vonzódok,szeretem és MINDIG orgazmusom van vele? (természetesen akkor is, ha én eredetileg nem akartam szexelni, de meghozta a vágyam. Nem unszolással!)

A feleséged is elmondhatja ezt Rólad?


A szex kimondott utálatának más oka van.

2011. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

15:27

Azért szerintem nem mondasz hülyeséget. Egy egészséges kapcsolatban, főleg ha nem túl öregekről van szó azért nagy szerepet játszik a szex. Még akkor is, ha nem ez a legfontosabb. Bár előfordulhat, hogy mindkét félnek egyformán alacsonyak az igényei, de azért a legtöbbször inkább az van, hogy különbözőek az igények és emiatt mindkettőjüknek rossz. Nem teljesen biztos, hogy valaki félre fog menni, de nagyon valószínű. Az sem biztos, hogy pont a férfi. Az keresi máshol a szexet, akinek már annyira hiányzik, hogy úgy érzi, inkább így, mint sehogy. Ez lehet adott esetben akár a nő is.


De én akkor is azt mondom, hogy ha minden más stimmel, lehet kompromisszumokat kötni. Nem várok el olyasmit a másiktól, ami nagyon idegen neki, nem várom el, hogy ha visszafogottabb típus, szorongóbb, nehezebben kezdeményez, akkor váljon szexdémonná és tépjen szét. Másik részről meg néha akkor is megpróbálok örömet szerezni a másiknak, ha fáradtabb vagyok, neadjisten még jó képet is vágok hozzá és megpróbálom élvezni, hiszen evés közben jön meg az étvágy, esetleg belemegyek új dolgokba, ha nem taszítanak túlságosan, hátha még jó is lesz.

Szóval ha szeretjük és szeretnénk boldognak látni egymást, akkor azért lehet megoldásokat találni.

2011. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 öregvarázsló ***** válasza:
65%
Lehet, hogy előtte kedveskedni kellene,cirógatni.Talán megjön a kedve.
2011. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%

lehet, h nem csak akkor kéne cirógatni, megölelni, megcsókolni, ha szexelni akarsz vele.

ha "hozzászokik", h megérinted, és nem kell állandóan attól rettegnie, h rögtön le is akarod fektetni, akkor talán könnyebben fordítható ezzel át egy bizalmi szint elérése után a cirógatás szexbe.

2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!