Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyuljak ahoz az...

Hogy viszonyuljak ahoz az emberhez aki egyben a fönököm/Öcsém apja/Apukám fönöke/Anyám volt szeretöje? Mit csináljak ebbe a szituba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Skizofrén a pali?Mert különben nem értem,hogy hogyan lehet egyszerre öcséd apja,és apukád főnöke is.
2011. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Vagy zárd ki a az érzelmeket és végezd a munkád tisztességgel és kész, vagy ha nem tudod kizárni a sok kapcsolat adta érzelemtengert akkor menj másik melóba. Erre mást nem lehet válaszolni, te ismered magad.
2011. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom úgy lehet az öccse apja, hogy az öcsinek nem a saját apja a vér szerinti apa, hanem ő. Írta is, hogy az anyja szeretője is egyben, tehát simán lehet hogy a szeretőségből lett egy gyerek is, aki a kérdező féltestvére.

2.

2011. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, a véleményem ua. mint a másodiké, szóval nem adok sokat a témához, de basszus elképesztő mennyire nem tudnak szöveget értelmezni az emberek.
2011. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Anyám és Apukám munkahelyen ismerkedtem meg egy alkatrészeket gyártó cégnél X éve.A közös fönökük Anyám barátja volt még Apukám elött.Én meg a Báttyám már nagyobbak voltunk mikor újra összejöttek.Én akkor olyan kb 5-6 éves lehettem.Én voltam az alibi,meg mivel neki nincs lánya lányaként szeretett.Közben Én felnötem,és kezdtem kapisgálni kb 10 évesen hogy egy férfi és egy nő nem járkál kirándulgatni csak pusztán baráti alapon.Közben született egy Öcsém(akit imádok).Eddigre oda jutottam hogy undorom volt ettöl a férfitól ha "apaian" átölelt.Közben lassan felnöttem,évekig nem láttam,Anyámék kapcsolata vele befejezödött.De akárhányszor találkoztunk próbált közeledni felém.Barátságosan,szóval nem mint férfi.Most úgy alakult hogy Ö lesz a fönököm.Kénytelen leszek kommunikálni vele.De szivem szerint elküldeném a pics---ba,Apum aki mindent tud,meg a Tesóm miatt.

Hogy viselkedjek vele hogy minden nem fönöki közeledést már az elején leállitsam.Biztos megfogja kérdezni hoyg avgyok,mennyit nöltem,gyermekeim hogy vannak stb.De azt hogy a Fiával vagyis az Öcsémmel aki már 20éves,azt még csak emliteni se emliti.Nem beszélve arról hogy Apukám a világ legjobb embere mit érezhetett,meg mit érez majd ha látja hogy a Fia(akit imád)apja,a felesége volt szeretöje az Ö édes lányával beszélget!!!!

Köszönöm és elnézést hogy hosszúra sikeredett.

2011. márc. 6. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Már nem azért,de nekem a szövegértelmezés nem okoz gondot.Egyszerűen érthetetlen módon fogalmazta meg a kérdést.
2011. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Keress másik munkahelyet.
2011. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a környékről is elhúznék:)
2011. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Én megkérdezném a helyedben anyámat, hogy szerinte mit csináljak? Végülis ő kavarta össze a dolgokat, úgyhogy most meg is oldhatná! És most ezt nem poénból írtam, nem is ironizálni akartam, hanem komolyan gondolom, hogy szembe kellene állítani a ténnyel, átérzi-e vajon a saját volt szerepének a felelősségét.
2011. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nyírd ki azt a barmot!xD

én azt tenném!

2011. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!