Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozik velem, hogy viszony...

Szórakozik velem, hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
egyszer írja hogy így hiányzok neki meg úgy, utána meg eltűnik napokra. magam sem tudom hogy viszonyuljak hozzá, de ezek az ingadozások még jobban elbizonytalanítanak. 21/L vagyok
2011. aug. 18. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kevés az info...ere nehéz válaszolni ! több infot !!
2011. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Ugye te is érzed, hogy ez nem az igazi.. Felejtsd el, hidd el, találsz olyat, aki igazán szeret. :)

2011. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
több info, hát mi jártunk már egy pár hónapot azelőtt. kilencet, csak vége lett 1 hónapja. ő kezdeményezte a kapcsolatfelvételt megint. ő 29 éves
2011. aug. 18. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
ne vedd komolyan
2011. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem vettem, csak kezdtem. lehet ez volt a cél, hogy behülyítsen az egoja miatt (mert én szakítottam)
2011. aug. 18. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Te is tudod, ha valóban hiányoznál neki, nem tűnne el napokra. Nem kell reagálni ha legközelebb keres.
2011. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, szorakozik vled, meg meg tobbel is.
2011. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ilyen helyzetben vagyok én is. Elkezdett legyeskedni körülöttem, a csillagokat is lehozta, amíg bizonytalan voltam. Aztán feloldódtam, elkezdett érdekelni, összejöttünk alig 1 hónapig minden szép, s jó volt. Aztán teljes fordulat, és egyik napról a másikra teljesen megváltozott. Próbáltam vele beszélgetni, hogy mi történt, de mindig leosztott, hogy elege van az agymosós beszélgetésekből, Ő nem olyan típus. De könyörgöm, akkor miért volt olyan?

Aztán szünet, legyünk barátok. Jó legyünk. Megint összemelegedtünk, tényleg tök jó volt minden. Fokozódott a dolog, amikor kiderült, hogy kiutazom külföldre, majd belepusztult a szerelembe. Napi kapcsolat, sms, chat, minden. Aztán mire hazajöttem megint teljesen megváltozott.

Eltűnik napokra, aztán felhív, benyögi, a beszélgetés végén, hogy szeretlek. Ha sms-t írok, nem mindig válaszol...

Nem tudok rajta kiigazodni, elegem van.

Szerintem hülyít engem is, és hülyítenek téged is.

2011. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőmis kb. ugyanebben a cipőben jár. Van egy pasi (külföldi cserediákként volt itt, úgy ismerkedtek meg, 1 évig volt az országban), akibe őrülten belezúgott. A pasi most hazament és nem jön vissza (mostanában legalábbis). Barátnőmnek nincs pénze hozzá kiutazni, drága a repülő, ők meg épp hogy csak elvannak. egyik napról a másikra élnek.

A pasi kb. hetente 1-2x ír neki e-mailt, ő meg odáig van érte, hát elnézi neki. Persze azért panaszkodik sokat, hogy ez neki nem elég stb. Mert hogy kint a pasi bulizik állítólag, a haverokkal van egész nap, a tengerparton fociznak stb. stb. De ez nem megoldás. Szerintem nem lehet ezt a kapcsolatot a végtelenségig így fenntartani. Csak az a kár, hogy a pasi ámítja és ő meg nem veszi észre, hogy csak szórakozik vele, egy kaland volt neki és kész, az élete most folytatódik tovább.

2011. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
13:48 a mi "kapcsolatunk" is hasonló. nem értem mi ebbe a jó, és ezeket az ingadozásokat nem egyszerű lekövetni. lehet bölcsebb lenne lelépni, mert szót sem érdemelnek az ilyenek. csak nem tudom mi ebbe a jó nekik...
2011. aug. 18. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!