Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan személyek...

Vannak itt olyan személyek akiknek valamelyik szülőjük tanár/tanárnő? Esetleg tanít téged?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Bár én még gimis vagyok, anyum egy fősulin van a földrajz tanszéken, barátom édesapja pedig ugyanazon a fősulin a töri tanszéken :D
2011. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nevelőanyám középsuliba tanár volt, amig hozzánk nem költözött, énmeg most 8.os vagyok, szóvaal nem tanitott engem. (Amúgy varrást tanitott.)
2011. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
anya is és apa is tanár, de egyikük sem tanít/tanított. mindketten másik iskolában tanítanak, mint amibe én járok. épp ezért (is) nem mentem egyikük sulijába se, pedig apáéknál divatos, hogy a tanárok gyerekei oda járnak.
2011. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
mindkét szülőm, és még informatikára tanítottak is, de elég komolytalan tantárgy ahhoz, h nem merült fel soha, h kivételezne...
2011. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Apukám tanár de nem tanított, anyukám régebben tanító volt de ő sem tanított.
2011. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem anyum tanár és tanít is. :D
2011. márc. 6. 20:30
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: és milyen, hpgy tanít? Pl. az órán tanárnőnek szólítod, vagy anyunak plédául?XD(komolyan kérdezem), és nem szoktak az oszt.társak viccelődni ezen, vagy esetleg szivatni miatta(ha igen, nagy hülyék)?és szigorúbb veled anyud, vagy pont, hogy lazább, vagy totál olyan , mint a többiekkel? azért kérdem ezt a sokmindent, met nem ismerek személyesen senkit, akit tanít a szülője és nem tok megkérdezni senkit..és mit tanít?
2011. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
pont ezt akartam kerdezni
2011. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Anyunak szólítom az órán. (:

Jó hogy tanít, csak furcsa. :D Nem viccelődnek az osztálytársaim, anyukám velem se kivételez, olyan velem is mint a többiekkel. Igaz, többet tudok mint Ők: pl. mi lesz a következő órán, és néha azt is hogy mikor írunk dogát. xD

Anyukám német tanár. :D

2011. márc. 7. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!