Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen tanár? Hogy...

Normális az ilyen tanár? Hogy mer ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Egyik kérdés kapcsán eszembe jutott amit középiskolában mondod egy tanár rám. Nagyon megbántott, még mindig utálom ez miatt.


A lényeg annyi, órán vagyunk,és a mellettem ülő srác mondja, hogy ebben a felsőben még nagyobbnak látszik a melled, ráadásul jó hangosan.(a mellem alapjáraton nagy) Persze mindenki hallotta de én már fel sem veszem az ilyet, így mondtam hogy köszi.


Erre tanárnő aki mellesleg fiatal, csak pár évvel volt idősebb tőlünk, rá néz a fiúra és mondja, hogy

Ugyan már, most még szép, de pár év múlva meg olyan lesz mint 1 literes tejes zacskó amibe csak fél liter van.


Én szerettem ezt a tanárt, de ez a mondata nagyon szíven ütött. Megalázva éreztem magam,mert mindenki röhögött.


2011. júl. 30. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom ennek a tanárnőnek nincsenek nagy mellei. Szerintem irigységből mondhatta. De sajnos van igazság abban amit mondott, de nem egy egész osztály előtt kellett volna elmondania. Vágj vissza neki valahogy majd! :D
2011. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TOMAtm ***** válasza:
92%

csak az irigység beszélt belőle,vagy inkább neki vannak gondjai ilyen téren,esetleg féltékeny(fiatal tanárnő,minden tanulófiú álma,erre téged mustrálnak helyette).sz@rd le és tanulj.

esetleg kezdj el kicsit sportolni h ne legyen olyan mint amit irtál,mert lehet h nem véletlenül mondta!(ne vedd magadra,nem ismerlek,nem láttalak még soha igy nem is tudom megítélni milyen leszel majd pár év múlva cici-ügyileg)

2011. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát én meg mondtam volna neki, hogy neki az agya helyén meg víz van... hülye k*rva
2011. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

már ez 5 éve volt, csak eszembe jutott.

A munkám miatt sportolok egy kicsit vagyis megpróbálom jó kondiba tartani magam, így azzal nincs baj.

A mellem még mindig olyan mint akkor.


Csak mikor ez eszembe jut olyan rosszul érzem magam.


Én soha nem tudnék megbántani senkit sem így.

2011. júl. 30. 10:08
 5/11 Horváth Derona válasza:
18%
Vágj vissza neki! Mondd azt, hogy "magának meg a segge nagy, szóval pofa be! Ja, és mellesleg, évek múlva olyan lesz, mint egy 1 literes tejeszacskó, amiben csak fél liter tej van! :D" Amúgy szerintem csak féltékenységből mondta. Aztmondtad hogy csak pár évvel idősebb nálatok, szóval ha középiskolás vagy, akkor 25 körüli lehet nem?
2011. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férfitanárom is ezt mondta nekem az egyetemen, hogy jó most még szép, de ne legyek úgy oda, mert 40 évesen két gyerek után lógni fog mint egy dohányoszacskó. Lehet hogy ezt igy tanitják a tanárképző főiskolán..ezt a szöveget...másra nem tudok gondolni...
2011. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én tanárképzőt végeztem, nyugi, nem tanítják nekünk a mocsok beszólásokat, ez vagy a természetedből fakad (és alkalmatlan vagy az emberekkel való foglalkozásra), vagy nem mondasz ilyet.

Jólneveltség, empátia kérdése.

Soha nem ondanék ilyet senkinek, nemhogy tanítványnak, akkor sem ha utálom.

Próbáld meg elfelejteni, annyi mérgező nyelvű emberrel fogsz még találkozni sajnos, nem hurcolhatod az összes sértés magaddal!

2011. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
honnan lehet észrevenni,hogy egy pasi tanárnak tetszik,vonzódik,az egyik tanítványa iránt?
2011. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Szia neked adott a természet, más pénzért csináltat. Na és ha meglóg, felvarratod, nem az ókorban élünk. Egyébként a kis mell is megereszkedhet szülés után, az se egy szép látvány.
2011. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
csaj vagy vagy pasas?
2012. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!