Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok olyan mint a...

Miért nem vagyok olyan mint a családban mindenki más?

Figyelt kérdés
Úgy érzem én nagyon kilógok a családból. Nálunk mindenki olyan belevaló, könnyen ismerkedő, jó beszélőkéjű. Pl én ha bármilyen rendezvény van (esküvő, buli stb) akkor egyszerűen nem tudom elengedni magam, befeszülök. Mások meg vigyorognak, buliznak (ivás nélkül is) könnyen ismerkednek. A családban mindenkinek nagy baráti köre van, engem meg senki sem keres soha. Én senkit sem érdeklek.
2011. márc. 8. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
járj el te is szórakozni.enged el magad.szexelj sokat és te is vigyorogni fogsz :)
2011. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És akkor példálozik mindenki, hogy "nekem annyi barátom volt mindig" (mármint haver barát) nekem meg senkim sincs.

Néha bebeszélem magamnak, hogy azért X-ben ez a hiba, Y-ban meg az, de közben meg bennem van a nagy hiba, mert annyi suliba jártam, és sehonnan sem lettek barátaim. (mármint a suli idején mindig sokan voltak körülöttem, de ahogy nyár lett, vagy vége a sulinak, nem is beszéltem velük többet) Engem ált.suliban is mindig kiközösítettek, mert visszahúzódó, csendes voltam. Olyan rossz, de ennyi idős koromra már nem hiszem hogy meg tudok változni. Meg ha valami csoda folytán kinyílnék, akkor pedig megszólnának...

2011. márc. 8. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

ha van hobbid akkor ezúton tudsz szerezni barátokat.

gondolom van valami lelki problémád h nem nyílsz ki mások elött.

2011. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem tudom, hogy lehet ez, hogy mindenki nyitott meg olyan harsány meg beszédes, nemcsak a családban, de az egész rokonságban, én meg csendes vagyok, zárkózott... Nekem nincs lelki problémám, csak egyszerűen ilyen a személyiségem. Mondták is már nekem, hogy nem vagyok ebbe a családba való, mert szerintük túl jó vagyok én ide (ők folyton marják egymást). De én egyébként már meg is szoktam, meg ők is :) Mindenki elfogadott ilyennek és én is magamat. Kellett egy ilyen is a családba, na ;D Nekem nincs vele bajom, hogy ilyen vagyok. A barátaim is olyanok, mint én, ők megértenek.
2011. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!