Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis az ha a csaladban...

Normalis az ha a csaladban mindenki jarkal meztelenul, szulo, gyerekek, es mindenki lathatja a masikat furdes kozben?

Figyelt kérdés
nallunk teljesen normalisnak tunik, semmi nem feltuno
2009. febr. 12. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mi családunk sajnos csonka, nevelőapám van. Amíg vér szerinti apukámmal laktunk, nálunk is természetes volt. Fürödtem anyával, apával. Anya még mai napig is meztelenül mászkál a lakásban, se engem, se nevelőapámat nem zavarja (utóbbi mondjuk érthető :P). Az viszont furcsa lenne, ha én vagy nevelőapám is meztelenre fognánk a figurát :D Mondjuk nem vagyok szégyellős, de így azért más a helyzet. Szerintem nincs benne semmi rossz addig, amíg nem látszik, hogy valamelyik félnek ez kínos.
2009. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
67%
Szerintem is normális, nálunk is így van a dolog.
2009. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
70%
Nalunk is bejön apám/anyám mosakodni csapnál, amikor otthon vagyok és elmegyek fürdeni kádba, nővéremhez is be szoktam menni, ha pont akkor van fürdőben amikor pl nekem is rendezkednem kéne ott. Pedig már 22 éves vagyok...nincs ebben semmi szerintem, családban marad :) ! Jó persze akkor nem jönnek be ha barátnőmmel vagyok bent :P !
2009. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Heh én azt hittem nálunk nem normális...

Nálam anyám meztelenül mászkál, én melltartóban, bugyiban szoktam...bátyám meg egy szál alsónaciban.

2009. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
75%
Anyámmal és lány ikertesómmal élek. Mi pucéran is, fehérneműben is mászkálunk egymás előtt, ha épp úgy alakul. A fürdőben is egymásra nyitunk kopogás után. Ha lenne apám, nem mutatkoznék előtte és nem is nyitnék rá, ahogyan a bátyáimmal sem teszem, max. csak fehérneműben mutatkozom.
2009. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
sztem nem normális..ezért nemkell lepontozni .. lehet h csak nálunk nem normális .. na meg attól is függ hogy gyerekek mennyi idősek..
2009. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
80%
sztem sem normális
2009. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

EZ a normális!

Az nem normális, ha bárki is rejtegeti magát.

De - ha idig nem tettétek - akkor most már ne változtassatok. Akkor már ezt szoktátok meg.

2009. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem normális, habár én már nem akarok meztelnekedni apám lőtt (már majdnem felnőttem) és annak se örülök ha anyám rámnyit, bár előtte nem szégyellem magam.
2009. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretem ha rámnyitogatnak, vagy ha valaki meztelenül mászkál a családban, de én ezt egész kiskoromtól így szoktam meg, mert nálunk állandóan volt valamiféle vendég. Amúgy teljesen normálisnak gondolom, amíg senkit sem zavar, és senki sem zaklat senkit.
2009. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!