Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy egy családban...

Az normális hogy egy családban mindenki elhordja a másikat mindennek és ki pletykálják a családi dolgokat? Lennt bővebben!

Figyelt kérdés

Hát hogy is mondjam,a családomban azt veszem észre hogy kibeszélik egymást,ahogy engem is,testvérem,apám általában,és elég nagy feszültség szokott ez miatt lenni,anyán is néha ezt teszi de ő rá annyira nem jellemző!Jó most végül is én is kipletykálom,de mert már tanácstalan vagyok!

Az érdekesség a dologban hogy általában mindig engem beszélnek ki és rólam alkotnak véleményt,hogy én ilyen meg olyan vagyok!Én soha nem szoktam mások mögött beszélni vagy lehurrogni embereket és pláne nem család tagot,ha valami problémám van akkor azt mindig megmondom a másik szemében!Nem vagyok tini tehát nem ilyen tini problémák ezek.

Apámmal nem vagyok túl jóban,nem nagyon beszélünk,nagyon ritkán!Ha valamit mondok a testvéremnek hogy legyen kedves ne mondja el neki mert nem apámra tartozik,akkor általában mindig vissza hallom tőle,pedig azt gondoltam hogy megbizható testvér és bizhatok benne!De ezek szerint nem!Sok ilyen eset volt már,de még nem mondtam el neki hogy ezeket mind vissza hallottam!Mint kiderült anyámnak is elhord mindennek miközben a szememben játsza a jó és a megértő testvért!Én soha nem beszéltem ki és számomra a családom mindeg szent volt!

De most már azon vagyok hogy végleg megszakíttom vele a kapcsolatot mert nagyon sokszor megbántott és elárult,miközben én soha nem bántottam őt!De most már betelt a pohár!Te mit tennél?


2011. jún. 7. 19:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem tinik vagyunk,hanem már felnőttek!
2011. jún. 7. 19:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, és ez nem család...
2011. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit szeretnék mondani,ha valakit megkérek arra hogy segíttsen akkor mindig húzott szájjal és nagy nehezzen megteszik,ha megteszik!Én nagyon sokat segítettem mindig a családomnak,de oda vissza már nem nagyon működött!Már úgy érzem hogy ők nem is a családom...

Elvesztettem minden hitemet és bizalmamat feléjük és már azon vagyok hogy végleg megszakíttom a kapcsolatot velük mert csak hátráltatnak és önző módon csak magukra gondolnak...

2011. jún. 7. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted hagyd is ott őket nem család az ilyen kezdj új életet nem tudom a nemed ezért így mondom: keress magad férjet/feleséget és alapíts családot :) és talán megkapod azt amit tőlük nem kaptál meg
2011. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok amúgy és 27 éves!
2011. jún. 7. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
és van barátnőd vagy még keresed az igazit?
2011. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:01


Még keresem!De miért fontos ez?

2011. jún. 8. 17:21
 8/8 Aspartia ***** válasza:
Üdv a klubban!
2013. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!