Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelőt szeretnél váltani,...

Könyvelőt szeretnél váltani, mert nem vagy elégedett. Hogyan teszed ezt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
először keresel uj könyvelőt, informálódsz, és ha az megvan, vagy nagy valószinüséggel meg van, akkor mégy a régihez és rendezed a felmondási dijat megállapodtok hogy meddig csinálja, és elhozod egy előre megegyezett időpontban az anyagod.
2010. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mérlegkészítés után csinálnám, hogy az előző év még a régihez tartozzon, az új évet meg az újhoz.
2010. jan. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előzőnek: mérlegkészitésig még öt hónap is eltelhet

tehát már most ujat kell keresnie....

2010. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat.Úgy gondolom, hogy valóban most januárban kellene újra váltanom, mert hiszen a jan.havi könyvelnivaló már ezt az évet terheli.Van is elgondolás a lehetséges könyvelőről, de nem tudok dönteni.

Ti mi alapján döntenétek?

2010. jan. 17. 07:59
 5/6 anonim ***** válasza:

én könyvelő vagyok és az első meg a harmadik válaszoló :))

fontosnak tartom hogy legyen felelősségbiztositás szerződés és számla, sok helyen ez sajnos nincs. :(( reális ár is fontos, de ha a fenti feltételek megvannak akkor nem lehet hatezerért könyvelni.... Ezen felül jó ha ajánlja valaki, és nem árt megbeszélni, hogy mi van a szolgáltatási csomagban azért a pénzért...

2010. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igen..Mi az a felelősségbiztosítás szerződés??Az tényleg nincs, a könyvelésről szóló számla meg talán van,(bár én nem láttam)mert a kivonaton van könyvelési díj elkönyvelve.A megbízási szerződésben pedig csak sablon szöveg van,amiben az áll,hogy a könyvelni valót meddig adom le, a díjban hány könyv.tétel van benne,statisztikák,kimutatások,bevallások elkészítése, ha más ktsg felmerül, akkor azt elszámolhatja felém. Kész.

Szerintetek ez elég? Nem kellene a forgalmat, a kiadásokat figyelemmel követnie,esetleg kéthetente , havonta felhívni a figyelmet, ha valami nincs rendben, helyesen, vagy rosszul csinálok valamit? És ne az év végén derüljön ki, ha valamit mondjuk nyáron elszúrtam?!

2010. jan. 18. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!