Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagy többség miért 20-25...

A nagy többség miért 20-25 éves korig találja meg a férjét/élete párját?

Figyelt kérdés

Miért pont ebben a korban?


Egy másik kérdésnél szinte mindenki azt írta, hogy 20,21,22,23,24,25 évesen jött össze a férjével.


Van valami oka, vagy csak véletlen?


2011. márc. 8. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Én 17 voltam, mikor összejöttünk, és 21, mikor elvett. Szerintem ez az élet rendje.
2011. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én majdnem 30 voltam, amikor összejöttünk és 31, mikor összeházasodtunk.
2011. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon nem ezt látom, azért is csodálkozok mikor ezt írják. Hatalmas haveri köröm van, elég jól belelátok. Ez az a korosztály amelyik minden hétvégén ott van a bulikban és cserélgeti a partnereit pár havonta.

1 azaz 1 párt ismerek akik ennyi idősen jöttek össze.

2011. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem 100%-ban van igy, de az eletnek van egy "ive", az eletunk eletszakaszokbol all es mindegyik szakasznak vannak sajatossagai. X korban ezt es azt csinal az atlag, nem mindenki. Nyilvan gyakoribb az, hogy valaki 20-25 evesen talalkozik a parjaval, mint 50 evesen, hisz mar a gyermeknemzes sem lehetseges abban a korban.
2011. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy nem találkozom ilyenekkel, csak az itteni fórumokon :D. De tényleg. Egy ismerősöm vagy rokonom sincs, aki 25 év alatti és már férje van. Illetve helyesbítek, egy lány évfolyamtársam volt fősulin, aki 23 évesen házasodott meg, de néztek is rá furán, hogy "minek" ment férjhez ilyen korán. Szerintem manapság már nem ez a jellemző. A gyerekvállalás pedig főleg kitolódott.


Ettől függetlenül tök jó dolognak tartom, ha valaki ilyen fiatalon megtalálja a párját, de nem ez a jellemző.

2011. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én baráti köröm nagy része is egyetem után jött össze, tehát 25-30 évesen. és utána házasodott
2011. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért mert szerencsések.
2011. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ez a mi környékünkön nem igazán van így,sőt talán 2 embert ismerek akik 24 évesen házasodtak a többi 20-25 év közötti ismeresöm minden hétvégén vadul szórakozik,bulizik és gyakran cserélgetik a partnereiket a gyerekvállalásról meg ne is beszéljünk:D Majd egyszer,ha kiéltem magam, még élni akarok,ezek a leggyakoribb válaszok:)
2011. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én sem sok olyat ismerek, aki 25 éves koráig révbe ért volna.

Ha mégis így van, azt azért tartom lehetségesnek, mert ez az az időszak, amikor a párválasztás "elemében" van (bocsi, hogy így fogalmaztam, így jött;)

2011. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mi 19 éves voltam mikor összejöttünk és most 21 vagyok, most házasodtunk össze,de sztem sem jellemző ilyen fiatalon
2011. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!