Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan kapcsolatok,...

Vannak olyan kapcsolatok, amelyek csupan az anyossal/apossal valo konfliktusok miatt mennek tonkre?

Figyelt kérdés
Tehat a parnal minden rendben, csak a szulok, anyos, apos miatt olyan helyzet alakult ki, hogy inkabb elvaltak?
2011. márc. 8. 22:44
 1/7 habibi ***** válasza:
73%
bár nem válással végződött, de sokáig a levegőben lógott a gondolata, mert öreganyám teljesen kikészítette anyukámat, de szerencsére elmúlt ez az idő, mert öreganyám lerobbant és most kb. olyan szinten van mint egy 3 éves kisgyerek- pelenkázni, lefektetni, öltöztetni, mosdatni... kell.
2011. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Biztos van., mert sok ember nem tud felülkerekedni ezeken. Általában az egyik fél nem tud, de az már épp elég. Ha mind a ketten, együtt megbeszélve, megértik, hogy ezen túl kell lépni, hogy nem határozhatja meg más az életüket, ha felteszik maguknak a kérdést, mit szeretnének, akkor nem számít a rossz viszony. Persze ha el lehet ezt kerülni, vagy jobbá tenni, akkor mindenképp.Én azt vallom, a gyerekem akkor is az marad, ha nem azt választja, akit én választanék neki.
2011. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2011. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
De ez olyan önző dolog sokszor az anyós/após részéről.
2011. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van anyósom, aki eleinte nem volt egy álomanyós, de mostanra már megszerettük egymást! Én személy szerint nagyon nem szeretem az anyós-após előítéleteket, szerintem nem feltétlenül anyóst-apóst kell hibáztatni ha megromlik a kapcsolat a szülők és gyerekek közt. Én például ismerek egy olyan feleséget, aki ok nélkül kezdte fúrni anyósáékat, mert a férjét teljesen ki akarta sajátítani magának, és pár év alatt el is érte a célját. Hogy ez neki miért jó, azt nem tudom, talán mert rettentő gonosz egy nő!
2011. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

szerintem ilyen többnyire ott lehet ahol együtt élnek velük. Ott tud igazán érvényesülni annyi ember személyisége a mindennapokban.

De szerintem többnyire lehet az anyós/após ellenszenves az igazi gond a gyerekükben van aki netum alkalmazkodni a többféle helyzethez. Nemtud egyszerre a szülei gyereke s a párja melett egyensúlyozni, összefolynak a külömböző gondok, kibeszéli a másiknak a gondokat, nemtud megfelelni annyi feltételnek.

2011. márc. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy van! De nekem ne mondja senki, hogyha 2 felnőtt, értelmes ember szereti egymást, akkor egy anyós vagy após miatt el lehet válni. Nem az anyósomhoz, apósomhoz mentem hozzá anno, hanem a fiukhoz.
2011. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!