Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen konfliktusok adódnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen konfliktusok adódnak a kapcsolatok során, amiből akár komolyabb veszekedés, végső esetben szakítás lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Cr
2010. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bármilyen konfliktusból lehet szakítás:D
2010. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Konkrét példákra lennék kíváncsi...
2010. ápr. 30. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
mi már 8 éve együtt vagyunk. hát volt többször is vita, nagyobb veszekedés is, szakítás is.... többször azért, mert én sokat buliztam, így sokan udvaroltak és ő ezt nem tudta elviselni. aztán meg volt olyan, hogy mindketten feszültek voltunk és csak jött a vita, akkor napokig nem szóltunk egymáshoz. de volt olyan is, hogy a párom maga alatt volt az anyagiak miatt és akkor kiállhatatlan volt, hiába próbáltam neki segíteni. de általában féltékenység miatt, vagy nem tartottuk be a szavunkat. például hogy nem megyek bulizni, amikor ő nincs itthon és mégis elmentem. nálunk ilyenek voltak
2010. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

megbocsátott félrelépésből

hiába a megbocsátás, már a félrelépés is azért volt, mert nem szeretett igazán

ezért megtörtént mégegyszer és még ő dobott ki

mindenben engem hibáztatott, hogy mossa magát

2010. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a féltékenység és a vallás. Volt, hogy majdnem szakítás lett a dologbl, de megbeszéltük ^^
2010. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokszor van ugy, hogy azért szakitunk, mert van egy probláma amit megbeszéltünk bár, de mégse talált megértő fülekre. Nekem voltak problémáim, amit megpróbáltam elmagyarázni, hogy miért vagyok ilyen egy helyzetben. Ő ugytett mint aki megértette, majd legközelebbi alkalommal ujra felhozta. Akkor csattant a pofon, hogy egyszer feleslegesen magyaráztam már el. Bár én nem szakitottam emiatt vele, igyekeztem elfogadni ilyennek. A végén ő szakitott. Talán jobb lett volna, ha nem söpröm a szőnyeg alá.
2010. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vagy a pénz miatt

engem lassan kidobnak az albérletből, a barátom nem segít (de tudna, mert tele van, csak presztízskérdést csinál belőle)

így el kell hagynom a barátomat, mert csak külf-n van esélyem megélhetésre, amit ő ellenez

így vége a kapcs-nak

2010. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!