Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon fiatal korban köttete...

A nagyon fiatal korban köttetett kapcsolatok mennyire lehetnek tartósak?

Figyelt kérdés

Ha pl a lány 14, a fiú 15 volt mikor összejöttek. A fiú néha megcsalta a lányt, de azért 7 évig jártak kisebb szünetekkel, majd 21-22 évesen összeköltöztek.

Van olyan, hogy valaki 14 évesen megtalálja élete szerelmét és örökre együtt maradnak?


2011. jún. 16. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyre surubben fog megcsalni, ugyhogy nem hiszem hogy orokre szol ez a szerelem, legalabbis nem az o reszerol.
2011. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Elvileg talán létezhet, a való életben viszont még nem találkoztam ilyen esettel. Valamelyik fél előbb-utóbb kíváncsivá válik, milyen élete lehetne egyedül. Lehet, hogy csak 30 évesen, de akkor is..
2011. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Je t'aime válasza:
100%
Szerintem is így van. Lehet olyan kapcsolat, hogy fiatalkoruktól együtt marad a pár, de ha már többször is volt szó megcsalásról, akkor ezt nem sorolná a ritka esetek közé..
2011. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer-kétszer megcsalt az eleve rossz. Mivel visszafogadtad nem fogja semmi meggátolni abban, hogy újra megtegye, csak idő kérdése. Egyébként a kérdésedre a válaszom, hogy sztem igen, létezhet.

Én 15 voltam, mikor a párommal összejöttünk, ő 20. Első babánkat várjuk, együtt élünk és soha nem néztünk másfelé. Remélem ez így is fog maradni. Ja, és hozzátenném, hogy mind a kettőnknek a másik volt az "első" az életében.

2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Én 14 évesen ismertem meg a férjemet.Sosem csaltuk meg egymást,és 20 évesen össze is házasodtunk.28 évesen el is váltunk..

Így utólag visszagondolva,soha nem is szabadott volna összeházasodnunk,pedig mi barátként váltunk el,és ma is jó barátok vagyunk..

De mondok egy másik történetet.A nővérem barátnője 13 évesen ismerkedett meg a párjával.Imádták egymást.A szülők tiltották,így többször megszökött vele.Végül 18 évesen hozzáment feleségül.5 év házasság után elváltak..Ma még a közös gyerek kedvéért sem kommunikálnak..

Még tudnék írni rossz végződő kapcsolatokról..

2011. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A keresztszüleim így vannak ezzel. Még iskolában jöttek össze gyerekként, van 3 gyerekük, ma is együtt vannak (mondjuk a férj külföldön dolgozik kb 10 éve, elég ritkán látják egymást).


Én 13 voltam, mikor összejöttem a barátommal, igaz, még csak 6 év telt el, de eddig jól megvagyunk. :)

2011. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dettó... 13 éves voltam mikor összejöttem a 14 éves barátommal, 6 évig voltunk együtt, majd elváltak útjaink, mert ő kalandozni akart, nem voltam neki elég, nem foglalkozott velem. Ennek már 5 éve, és ez idő alatt már rám talált az igazi Nagy Ő :)
2011. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A bátyám 15, a felesége meg 14 volt mikor összejöttek. Most 29-28, házasok, gyerekük van.
2011. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lehetni lehet de szerintem ritka.

ennyi idősen, gyerek fejjel még súrolgatják a határokat mert nem ismerik azokat, hol vannak, tapasztalatot gyűjtenek amik sok sérelemhez vezetnek.

és ezzel nincs is semmi baj mert ha nem teszik meg a maguk kis hülyeségeit, úgy fogják érezni, hogy nem élték ki magukat

2011. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ismertem egy ilyen párt. a lány 16 éves volt, nagyon vallásos neveltetést kapott. azt hiszem a fiú 2 évvel volt nála idősebb.

volt eljegyzés, tervezgették a lagzit, aztán a lány rájött, h már nem szereti úgy a vőlegényét, és szakítottak. 6 évet voltak együtt.


aztán jött neki egy nagy szerelem, akihez hozzáment, és van 2 gyerekük.


szerintem nagyon ritka manapság az ilyesmi. túl sok impulzus ér, és nehéz kitartani amellett, akit még fiatalon, gyerekfejjel ismertél meg.

2011. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!