Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szülők? /már...

Miért ilyenek a szülők? /már aki/ Magyarázza már meg valaki!

Figyelt kérdés

Miért olyanok egyes szülők, hogy belenéznek a gyereke msn-ébe vagy más netes dolgaiban kutatnak vagy akár a naplóját felkutatják és bele leskelődnek?!


Nekem nem csinálják ezt a szüleim, mert megbíznak bennem és tiszteletben tartják az én dolgaimat!!


De egyes szülők miért kotnyeleskednek bele a gyereke dolgaiba??

Na meg az olyat sem értem, amikor elveszik a gyerek telefonját és megnézegetik az sms-eket/hívásokat, meg hogy milyen zenéket hallgat és ha van egy olyan zene ami neki nem tetszik, azt már kitörölteti a gyerekkel...és ugyanez képekkel is.


2011. márc. 9. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem sem csinálták a szüleim, de azt tudom elképzelni hogy akkor viselkedik így egy szülő, ha a gyereke furcsán viselkedik... Féltik, és inkább kutakodnak a dolgaiba hogy megtudják hogy mi lehet vele.

A kamaszok (ahogy én is ilyen voltam) nem mindig szeretnek mindent elmesélni.

2011. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, beleolvastak-e valaha a naplómba (amikor én kamasz voltam, még nem volt facebook), de megérteném őket, ha megtették volna, mert nagyon zárkózott vagyok, és az voltam már akkor is, nem mondtam el nekik semmit, bármit kérdeztek, az volt a válasz, hogy "semmi közöd hozzá". :)


A zene/kép kitöröltetés... Hát megmondom őszintén, ha lenne egy kb 12 éves gyerekem és elkezdene ilyen emós öngyilkosos zenéket/képeket letölteni, én is kiakadnék... Nem tudom, konkrétan letöröltetném-e, de igencsak elgondolkoznék...

2011. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az ilyen nagyon beteges.Ismerek en is egy 18eves fiut,akinek az anyja rendszeresen nezi mit beszel massal msn-en.Soot ...megall sokszor a hatanal es olvassa,utana meg veszekszik,hogy igeennn???ezt csinaltad fiam???


Velemenyem szerint kibirhatatlanok az ilyen szulok.Szegyelhetnek magukat.Undorito.Es meghogy a gyerekkel veszekednek sokszor.Kozben ok kene kapjanak egy egy isteni pofont.

2011. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elítélem az ilyesmit amíg tudom hogy a gyerekem bízik bennem én is bízok benne addig nincs okom bele kontárkodni a személyes dolgaiba. Az én anyukám se kutatott soha nálam mégis normális felnőtt lettem.
2011. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem anyukám rendszeresen kutat az összes fiókomban, a ruháim között, van, hogy a szemetest is átkutatja, és azon kiakadt, h bevettem egy fejfájás-csillapítót, mert megtalálta a dobozát a kukában.

Nézegeti a bankszámlakimutatásokat, az iskolai füzeteimet, az emailjemet, mert véletlenül belépve maradtam.

Úgyh igen, vannak ilyen szülők, én úgy oldottam meg, h az iskolai szekrényben tartottam egy csomó dolgomat.

2011. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!