Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre megy a kapcsolatom?

Tönkre megy a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Napi 10-15 órát dolgozok megállás nélkül ,le sem ülhetek még 2 percre sem. Hiába is szeretném ,hogy együtt legyünk úgy a párommal nem megy mert ha agyilag nem is vagyok fáradt, a testem az nagyon. Alig várom ,hogy ágyba kerüljek ha oda jutok akkor meg 10 perc és alszok. Reggel szintúgy nem tudunk együtt lenni mivel reggel 4-kor kelek. Ha szabadnapos vagyok akkor jön össze heti egyszer :(

Tönkre fog így menni a kapcsolatunk ,nem tudom mit csináljak. Látom ,hogy naponta felmegy ilyen szexchat-re és ez zavar. Félek ,hogy meg fog csalni. Meg a tudat sem jó ,hogy ilyen nők tudnak neki örömet okozni.


2011. márc. 9. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ,hogyha erod nem is van ,de azert az agyban fekve es olelkezve ereztetni lehet egymassal ,hogy mennyire szeretitek egymast.Mikor beteg voltam es erom nem volt semmihez,es en is aludtam 2perc utan,akkor is a parommal osszeolelkeztunk,csokolgattuk egymast es elmondtuk 100szor,hogy mennyire szeretjuk egymast.


Na es ott vannak a szabadnapok.Igaz olyankor az ember orul,ha levegot tud venni vegre.De mivel lassan jon a tavasz,a jo ido.Ki lehetne talalni nehany kellemes programot.Egy kellemes seta,kirandulas...meg hasonlok.

2011. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyváltás.

Ha nem akarod vagy nem tudod megtenni, akkor tényleg tönkre fog menni.

2011. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
meg kellene értenie a párodnak...
2011. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem és becsülöm, hogy ennyit dolgozol, de ha nem akarod, hogy tönkremenjen a kapcsolatotok, akkor TEGYÉL azért, hogy ne menjen tönkre. Először is beszélgessetek, mondjátok el egymásnak, hogy mire vágytok, kinek milyen a szexuális igénye. Találjátok meg az arany középutat. Ehhez bizony tenni kell, ha fáradt vagy akkor is. Néha azért szabad hétvégén menjetek el egy szállodába, dobjátok fel az unalmas hétköznapokat, hogy kicsit feltöltődjetek. Én is sokat melózom, főállás mellett van egy webáruházunk, annak nagy részét munka után csinálom, plusz hétvégén is ezzel foglalkozunk, de ha pár nap kimarad, azért már hiányzik a szex és valamelyikünk közelít. Ha nem a fáradtság miatt nem kívánod, akkor ott más gondok vannak. Szóval ez anélkül, hogy tennétek érte, nem fog megoldódni. Sok sikert!
2011. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondta is a párod,hogy kevés neked a szex? Mert szerintem a heti eggyel nincs gond, ha mindkettőtöknek ennyi az igény és ez megfelel. Viszont nem hiszem, hogy ez az egész helyzet feljogosítja őt arra, hogy szexchateljen. Meg kellene beszélni a dolgokat, és itt nemcsak a szex a probléma, kettesben hogy vagytok együtt, ha mindig dolgozol? Meg ennyi munka a szervezetednek, egészségednek sem tesz jót.
2011. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem neked, hanem neki

elírtam

2011. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Néha mondja,hogy legyen.

Ha itthon vagyunk heti egyszer mindketten, akkor vagyunk együtt. Akkor egész nap megpróbálunk együtt lenni.

Tudom ,hogy nem tesz jót :( de sajnos amíg nem kapok más lehetőséget addig muszáj

2011. márc. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!