Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 27 éves vagyok és nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok és nem tudom, hogy velem lenne a gond de valahogy mar 3. komoly kapcsolatom ment tönkre Hogyan? Mit tegyek? Nem birom már.

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és nem tudom hogy velem lenne a gond de valahogy mar 3. komoly kapcsolatom ment tönkre, sok kalandom volt de sosem kapcsolataim közben elsö kapcsolatom 17 évese kezdödöt 5 és fél évet tartot 1 év ben került mig tultetem magam 2 öngyilkoságot proáltam elkövetni ecer az orvosok ki mostak masodszor édes anyám kapot meg, (ugy véltem igen tini szerelem volt) tul tetem magam ugy ahogy masodik szerelem amiben biztam de tudtam sosem leszek igazán boldog az 25 évesen kezdödöt egy sokkal idösseb személyel mint én nem modok pontos adatot mert nem illik de 55 körül tudtam esélyem sosem lesz gyerekre de legaláb nyugodt életem lesz, mindenek vége lett egy bizonyos (IRC)chat program miat par haver ö felérö be is kavartak lopásba, de könnyeben léptem mert ugy véltem ha barátok fontosabbak voltak mint én akkor ez értelmetlen volt kis idöre meg ismertem Emesét aki 1 nap lefeküdt vellem nem vettem normalis dolognak mivel az elsö párom fél év után tete meg de ugy gondoltam ö 36 én 26 biztos nincs idö veszitteni igy hat 2 hét után felköltöztem hozzája az ö kérésére, 1 nap igért gyereket csaádot mindent én nem volt mitt gondolkozak mivel miden vágyam 1 gyerek gondoltam isnten rám nézet és most eljöt nekem is a boldogság, hallotam rolla dolgokat hogy nem volt jo féle de nem érdekelt mostantol legyen az és ok multat felejtsük, jol ment minden volt eljegyzés ami az is korán be jöt, de be adodot hogy januar 31 véget ért a szerzödésem és munka nélkül maradtam és nem kaptam semien melot ami elfogadhato, most tudom jönek azok a szövegek hogy mért válogatok,,, hátt szeretném én is nem 1 fél kenyeret tenni az asztalra igy hát mindig egy közepes fizetésü melot kerestem és nem jött össze, marcius 17 azt mondta nekem nem érem meg magamat hogy el mennyek annyira lelken vágot hogy egyböl egy villág dölt össze bennem, és el kellet mennyek éjel 12 nem birtam és fel keltem s elindultam a hideg havas esöben hozzája kértem engedjen be mert nem birom ki be engedet és kezdte "Nincs értelme már ö fel hivta a 10 éve el vált exét és meghivot küldöt neki hogy házasodini akkar mivel ö izraeli vagy mi ahonan nem léphet be romaniaban csak meghivova és azt mondta meg mutasa nekem hogy ha nem is lesz boldog de legaláb meg lesz a védelem és meg lesz a szép beszéd, én sosem beszéltem csuful mert ugy jöt, akkor bunkoztam le ha valamit el mondtam és nem értete meg vagy iensmik kétszer meg is ütöt én sosem peddig agony verheteném nem arol van szo hogy félek hanem valahogy nem nön probálgatnám az eröm én nem iszok nem veszekedek nem féltékenykedek nem vagyok hutlen és mégsem váltam be mert nem dolgom 2 honapja most vagyis ma marcius 18 azt mondtam a szomszédnak intézen el 10 tömbházat ahol melozhatok takaritani bármit wc ét pucolni mert nem akarom el vesziteni, azt is el vállalnám meg házasodjon azzala bizonyos "haisam" al bármit, csak csinájon egy gyermeket nekem mert ha nem meg ölöm magam nem birom már ott a tesom 25 éves 4 éves gyereke van én 27 és semmi sehol és ien semmi ember vagyok egy szirup filmet nézek sirok vagyis gyenge a lelki álapotom nem félek senkitöl sem nem vagyok meghuzodot söt akár bölcs is de mikro valaki sir nem birom mi nézni.... kérem ha valakinek ötlete azon kivül hogy lépj mert vár rád más szeretném ha adnátok mert lépjé vár más rád ez kamu és ezt tapasztaltam 1 2 3 nö egymés után tétlen vagyok csak annyit tudok egy csomo van a mellyeben és ide jutotam hogy internetre fejtsem ki aproblemám peddig vannak barátok sé csak azza biztatnak "vak nem látod sza...." vagy "ennyire bunko vagy? ér ö 1 banit is?" nem ien segitségre van szükségem hanem ojanra amivel ténleg jobb lehetne nekünk és nem pshiologust mert pshiologus sirt mikor el meséltem a kiss életemet?
2009. márc. 18. 08:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyes irásért :((
2009. márc. 18. 08:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés! Egy erdélyi magyar nem ír így!
2009. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia sok a helyesirasi hibad de nem erdelyiekul nem igy irunk
2009. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem mi van velle hogy helytelen az irásom román profilom jártam nem értem mi köze bármihez is az irás vagy nemzetiség vagy bármi lényeg hogy segitségre szorultam és ide jutotam netten tegyem
2009. márc. 18. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát kicsit nehéz volt megértenem, hogy pontosan mi a mondanivalód, de talán sikerült.

Szóval van egy nő, aki most szakítani akar veled, mert nincs munkád? És közben kibékült a volt exével,de te gyereket szeretnél mindenáron?

Jól értem???

Te szereted még a barátnődet, vagy csak azért lennél vele, mert annyira el vagy keseredve?

2009. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
CSibész, javaslom akaszd fel magad, lúzer pancser, jah azt elfelejtetted leírni hogy egy uolsó hazug és tolvaj vagy!!!!
2009. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyit errö
2009. márc. 27. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!