Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a szüleim? Tönkre fog menni a kapcsolatom!

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a barátommal, ő 20 éves, én 18. Egyszerűen képtelenek megérteni, hogy szükségünk lenne arra, hogy együtt aludjunk, és nem engedik meg. nem minden nap szeretnénk, csak néha, ha úgy alakul. Ő teljesen komoly, egyetemista fiú, soha nem játszotta el a szüleim bizalmát, apának is segít, ahol tud, illemtudó, egy szavuk nem lehet rá. Én is "jó gyerek" vagyok, jól tanulok, segítek ithhon, semmi káros szenvedélyem nincs, rengeteg barátom van, szóval egy teljesen normális lánynak tartom magam. Egy éve élünk szexuális életet, szedek fogamzásgátlót is.

Hiába próbáltam mindent, túl vagyunk az okosan érvelős, szépen megbeszélős, és a hisztizős részen is, és a válasz csak ennyi: Nem. Miért nem? Mert nem, mert azt mondtam.

Ezzel ellentétben jön velünk nyaralni, visszük magunkkal Görögországba(tavaly is vittük a balcsira is), és ott kapunk külön szobát. Voltunk már esküvőn is, és ott is kaptunk szobát. De amikor indultunk nyaralni, anyáék este 11-kor hívták fel, hogy hozza már ki a cuccait, hogy alulra tudják rakni a sporttáskáját, kivezetett hozzánk (nem ugyanabban a városban lakunk), itt maradt 1-ig, és még hazaküldték, mikor másnap reggel 6-kor indultunk! Én ezt nem értem, ebbe fog tönkremenni a kapcsolatunk, már most nagy veszekedések vannak emiatt! Volt már valaki ilyen helyzetben? Annyira szeretem, elviseli minden hülyeségemet, és szép lassan úgy változtat át egy jobb emberré, hogy észre sem veszem. Mindent megtennék érte, de mostmár kelle az, hogy itt maradjon nálunk, vagy ott maradjak náluk, mert ő is, én is dolgozok, és ritkán találkozunk, kell egy kis idő közösen. És nem, nem értik meg. Segítség!

(Bocsi a hosszú magyarázatért, csak kiöntöttem a szívemet!)


2010. júl. 30. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha még ezt nem mondtad el a szüleidnek, hogy mennyire fontos lenne ez nektek akkor tedd meg.

De egyébként sem értem, hogy miért mondják meg, hisz nem új a kapcsolatotok, nem vagytok kisgyerekek, mitöbb mindketten felnőttek vagytok. Hihetetlen mik vannak. O.o

2010. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szar már neked, próbáltad már külön-külön beszilni velük, kérj érveket, és ha nem engedik meg akkor aludj a barátodnál úgy h nem kérsz engedélyt.
2010. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legyél drasztikus!!

Nálam se engedte meg anyu, addig én is kunyiztam neki, h naaa léccci, stb...Csak azért nem akarta, mert tudta, hogy akkor a szűzességemnek lőttek...akkor kb 1 éve voltunk együtt,de rég nem láttam, mert 4 hónap után távkapcsi lett, és addig nem is láttam, csak interneten tudtunk beszélni nap mint nap...Nah és akkor megnyugtattam anyut, stb...persze sztem nem vette be, hogy nem lesz semmi:D úgyhogy mondtam, hogy én akkor is náluk alszok,főleg azért mert feljöttek értem Pestre, és este értünk amúgy is haza(hozzájuk)ezután meg már nem is akartam, hogy már hazafuvarozzanak.

Na az a lényeg, hogy légy határozott!!!!És mondd meg nekik, hogy te így döntöttél, hogy most nálatok alszik, vagy fordítva...esetleg menjetek el bulizni, és akkor ugye későn értek haza, úgyhogy talán ott is aludhat :D

2010. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
költözzetek össze, külön a szülőktől.
2010. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ez már kicsit durva. Még ha új lenne a kapcsolat...vagy olyan lány lennél, aki hülyeségeket csinál...de nem olyannak tűnsz, nagyon nem! Lehet a szüleid azt szokták meg pont, hogy jó gyerek vagy, és egy ilyet félnek megengedni, neogy baj legyen. De ha máshol aludhattok együtt akkor nem tudom otthon miért nem működik. Hotelben megengednék? Ha igen akkor nincs gond, elmentek egy hotelbe =) A barátod is komolynak tűnik. Egyikőtök sem tűnik komolytalan, buta embernek, mint manapság sokan mások (bocs a többieknek de ez van). Szerintem még az lehet egy megoldás, hogy a barátod szülei beszéljenek a szüleiddel. Hátha 4en közösen megegyeznek. Remélem segítettem.

18/L

2010. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Á, ez esélytelen...ha hajnali háromkor, akkor hajnali háromkor küldik haza... Hiába könyörgök, hogy nem lehettek ilyenek, miért csináljátok ezt...Ő meg csak áll, szomorú arccal, aztán kézenfog, kéri, hogy kísérjem ki. Nem tudom, mit tegyek. Mindent elmondtam nekik, és nem hajlandóak érveket sem felhozni. Mert nem. Megáll az eszem.
2010. júl. 30. 16:07
 7/16 A kérdező kommentje:
Szegénynek nagyon rossz családja van. Kiskorában elváltak a szülei, anyukájával él, a nevelőapja utálja, és anyukája sem foglalkozik vele. Ő vesz magának mindent, egy fillért sem kap, a keresetéből él. Pedig nagyon jól élnek, hatalmas házuk van, satöbbi, de én mentettem ki ebből az őrült közegből. A kapcsolatunk miatt bírja még tovább, azt mondta, ha nem lennék, már rég elhúzott volna valahová. Na, csak azt akartam kihozni, hogy sajnos a közös szülői megbeszélés nem jöhet létre, de anyukájának nem lenne vele semmi baja, vele megbeszéltem.
2010. júl. 30. 16:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hasonló sztorim, pedig szüleim elég liberálisan fogták fel a kapcsolataim. Egyszer este 11-kor mondtam, hogy átmegyek a barátnőmhöz (összevesztünk, meg akartuk beszélni) és nála alszom. Gimis voltam, másnap suliba kellett mennem. Mondták, hogy nem mehetek, mondtam, hogy de megyek, aztán fogtam a cuccaim és átmentem. Másnap nem tették szóvá és soha többé nem próbálták helyettem beosztani az időm. A kérdés az, hogy a te szüleid mit tennének, ha egyszerűen megmakacsolnád a korábbi "angyali kislányukat"...
2010. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Valószínűleg apa utánamjönne, elkezdene ordítozni, és visszarángatna a házba. Egyébként soha nem bántottak, tök normális családunk volt. Eddig.
2010. júl. 30. 16:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia,én még sokkal rosszabb helyzetben voltam,mások előtt meg se csókolhattuk egymást,nem mehettem sehova vele.

Arról meg nem is beszélve,hogy Kb.300 métere laktunk egymástól és még át sem mehettem a barátomék.Nászéjszakán voltunk először együtt,de 7 hónap ismeretség után meg is volt az esküvő.Még mái napig belle szól az éltünkbe az anyukám,pedig már lassan 15 éves házasok leszünk.

2010. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!