Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolgokkal tudnám...

Milyen dolgokkal tudnám igazán boldoggá tenni a páromat?

Figyelt kérdés
Elsősorban 20-35 év közötti srácoknak szól a kérdésem. Én 27 éves lány vagyok. Tudom, hogy ez a kapcsolattól és a sráctól függ, de úgy mégis hogy mik azok a dolgok. Nagyon szeretem a páromat! Köszönöm!
2011. márc. 9. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Kezdd úgy, hogy megkérdezed tőle! Az őszinte emberi kapcsolat önmagában nagy ajándék. S mivel az emberek nem gondolatolvasók, a legjobb nem megpróbálni kitalálni, hogy mit szeretne a másik ember kapni tőlünk, hanem megkérdezni tőle személyesen.
2011. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Őszintén szoktunk beszélni dolgokról, de ezenfelül úgy mégis....:)
2011. márc. 9. 13:30
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Kapjon annyi szexet, és akkor, amikor csak akarja! Mindig legyen kedvére való kaja, ha hazaér, lehetőleg meleg étel, playstation, nyerőgépautomata a sarokban, néha lépj le a barátnőiddel, hogy ő meg a haverjaival kedvére sörözhessen, ilyenkor persze ne hívogasd állandóan telefonon, ha részegen hazaér, ne kiabálj vele, ne is tedd szóvá, másnap ne is emlékezz rá, anyádat ritkán lássa, de te legyél jóba az övével, tanulj meg autót szerelni, hogy még véletlenül se kelljen még a kisujjával se hozzáérnie. Lehetőleg ne terheld házimunkával, mert azt nem csípik,ne szólj be, ha elfingja, elböfögi magát, de te sose tedd ugyanezt előtte,engedd, hogyx ő vezessen, ha autóval mentek valahová, és dícséegesd, milyen sportosan vezet, és ne legyenek elvárásaid vele szemben! Ne mesélj neki a volt pasiidról, ne tudja, hogy hányan d.gtak meg előtte, stb...

Ha mindezt betartod, akkor persze te leszel boldogtalan, dehát te kérdezted!


Mondjam, hogy nő vagyok?

2011. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:S :)
2011. márc. 9. 13:31
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És hónap végére maradjon meg az összes pénz, amit adott a hónap elején! Ne költs semmire, de mindig legyél halálosan dögös, ápolt, szexi!
2011. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyanezt a kérdést szerettem volna kiírni, de így már nem is teszem:))
2011. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az sem baj, ha valami baj folytán sosem jön meg a havid:) nem gyerekáldás miatt
2011. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor megelőztelek:) Tanulj te is! :))
2011. márc. 9. 13:32
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Hát tanulnék,de eddig nem sok okosat olvastam:))
2011. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most okosságra vágysz, vagy tanulni akarsz? Ezek szerint a kettő nálad nem egyezik. Majd rájössz tapasztalatból! Kérdezz meg egy pasit ezzel kapcsolatban, hogy melyikben van igazam!
2011. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!