Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a férfi a leírtak...

Milyen ez a férfi a leírtak alapján? Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Csak a pénz és a hatalom érdekli. Minden szeretét elmarja maga mellől, elmarta a szüleit, a feleségét a gyerekeit, a barátait. Kollégáival is szemétkedik állandóan, mert ő akar lenni mindenütt a legjobb, kifúr a munkahelyedről, de úgy hogy másokra keni hogy kifúrtak. Te meg azokkal veszel össze. Egyfolytába a kocsijával, nyaralásaival, üzleti útjaival villog, magától el van telve, hogy mire fogalmam sincs, úgy nézki mint egy retro szakmunkás svájcisapkában, meg fésűvel a zsebében. A szájhigéniája a sok pénz ellenére valami elképesztően elhanyagolt. A nőket folyamatosan kritizálja, mégis mindig akad neki egy-egy jobb darab a pénze miatt, akivel villoghat. A szex, a hatalom kell neki minden áron. Lényegében sportot űz abból, hogy összeugrasztja a barátait. Képes letagadni egy percen belül azt amit előzőleg helyeselt. Bármire képes. 5 nyelven beszél, mindenkivel megérteti magát. Híres emberekkel barátkozik, könyveket ír, amit a kutya nem vesz meg. Ja és él-hal a házi állataiért. Mintha azok emberek lennének.
2011. márc. 9. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Én szeretem az ilyen embereket, mert ők is szeretnek engem. Ismerek ilyen furakodósokat, de velem sosem volt senki ilyen, az meg nem érdekel másokkal mit csinál, nem tartozik rám.

Ha velem művelné ezt, az nem tetszene.

Alapvetően imádom a karrierista embereket, nagyon tudom őket becsülni, fantasztikus az a versenyszellem és kitartás ami bennük van. Én is karrierista vagyok, de én emberközpontú, szeretem az embereket, évek óta egy hangos szóváltásom sem volt senkivel és sosem dúrtam ki senkit, ott segítek ahol tudok.

2011. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Pont ilyen az egyik rokonom. Sajnos semmit sem változott már évtizedek óta.
2011. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Elsőhöz csatlakozom. Én is szeretem az ilyen embereket. sokkal kellemesebb társaság egy ilyen ember, mint egy olyan akitől folyton azt kell hallgatni, hogy jajj már megint nem tudott semmit félretenni a hó végén és most mi lesz úristen...

Elnyomni, kihasználni, becsapni meg csak azokat lehet akik hagyják. :)

2011. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Én abszolút megértem, aki szorult anyagi helyzetben vanés beszélni akar róla, végighallgatom, de való igaz,hogy egy ilyen ember társaságát sokkal jobban élvezem. Törtet, erős, küzd a céljaiért.

A magánélete pedig az ő dolga, semmi közöm ahhoz sem,és egyébként sem szabad soha egy oldalról megítélni a történteket.

2011. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Régebben engem sem zavart ha valaki a rossz anyagi helyzetéről mesélt, na de mióta egyeseknek szinte csak ez a téma, akinek meg kicsit jobban megy az maga a Sátán, onnantól én nem kérek az ilyen emberekből.
2011. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Az illetőt nem ismerem, tehát nincs véleményem róla.


Ellenben aki ilyen "kérdést" kiírt ide, arról már csak ezen az egy megnyilvánulása miatt is van egyfajta véleményem. (Nem hízelgő, sajnálom.)

2011. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Van benne egy kis nárcisztikus beütés.

Én is szeretem az ilyen ember társaságát, mert az ilyennel lehet a legjobban elbeszélgetni. Aki egoista. Ki fog állni a véleménye mellett, ha törik, ha szakad. Amúgy pedig simán lehet kezelni ezeket a tulajdonságokat. az, hogy ha valaki felvág valamire vagy valamikre az ugye egyfajta sznobság. A sznobokat, meg had ne írjam le ide, hogy mégis, hogyan is kell kezelni. Igen egyszerű...

Bírom az ilyet is, ha valaki fésűt hord a zsebében:D Marha jó:D Ez mutatja, hogy tényleg mennyire el van telve magával, mennyire hiú, gőgös és egoista. Ugyebár az ilyen viselkedéshez pofa kell és ezt nem lehet megjátszani.


Az egyetlen baj ezzel a ffi-val, hogy szinte egy nő sem fogja megtűrni maga mellett túl sokáig. A pénze nem lesz elég egy idő után senkinek. Illetve csak egy olyan nő tudná elviselni aki valahogyan képes uralkodni felette, viszont az nagyon ritka, mert ahhoz elég rafináltnak és intelligensnek kell lennie. Ez pedig a nők kevesebb, mint 1 %-ra jellemző.

2011. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Egy álompasi, az hogy mellesleg büdös a szája, az megki fa.t érdekel!:/
2011. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata szegény. Van ilyen.

"a társadalomba való beilleszkedés súlyos zavara. Az ...a "nem szeret, nem szorong, nem tanul" negatív triásszal írható le a legrövidebben.

"A pszichopata a többi embert tárgynak tekinti, akiket manipulálni és kihasználni kell, úgy, ahogy többségünk egy csavarhúzót vagy egy papírzsebkendőt használ. A szociopata gyakran agresszív, nem érez empátiát mások iránt (bár megjátszhatja), és nem érez szégyent vagy megbánást a visszaélései miatt."

"A pszichodinamikus elmélet szerint az ilyen embereknél a korai, súlyos érzelmi traumák hatására az egyén „visszavonja érzelmeit”, és a későbbiekben az erőszak, a destruktivitás jellemzi kapcsolatait."

2011. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Antiszociális, hisztrionikus vagy kóros hazudozó.
2011. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!