Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szűz csillagjegy skorpió...

Szűz csillagjegy skorpió ascendenssel,1979-ben született férfi esetében milyen személyiséget rejthet? Lehet ez alapján alapvonásokat, jellemzőket megállapítani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de azért ismerd meg.A skorpió csillagjeggyel nekem sok gondom volt mindig.Sztem az egyik legrosszabb jegy(amúgy köztudottan)
2011. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményt,nem volt hozzá még szerencsém,nem is lesz.De hallottam egyet s mást.
2011. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mitől olyan tragikus a skorpió ascendens? Nem ellensúlyozza a szűz csillagjegy, ami szerintem egy pozitív jegy?
2011. jan. 11. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
A skorpió csillagjegyre értette a másik válaszoló,h tragikus,a szűz lehet h finomít rajta...:)
2011. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miért mondja mindenki, hogy a skorpió a legrosszabb jegy? talán mert nem kertel, nem fecseg össze-vissza, hanem megmondja nektek azt amit gondol, kerek perec?
2011. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A skorpió roppant kegyetlen tud lenni,bosszúálló,és lelkileg terrorizálja az embert.Én ikrek vagyok,de én is megmondom ha bajom van,nem sunnyogok...
2011. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom ez a skorpiókkal, azért írom.Ez egy nagyon fura, és érdekes példa, de az egyik külföldi fociklubb tulajdonosa nem engedte, hogy skorpió csillagjegyű játékosokat vásároljanak.Tudom mit gondoltok most.:)

Nagyon sok skorpió ismerősöm van, még anyukám is az, akit szeretek, de bennük van a baj, nagyonis.......és fogják magukat, beléd csípnek, és már nem is látod hová tűntek.Szval nagy kavarók tudnak lenni.De ez a privátom.

2011. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Főnököm skorpió,egyenlőre nem volt semmi konfliktusunk,remélem nem is lesz...
2011. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van hogy az eszedre, de van hogy túlzottan a szívedre hallgatsz.

Nem tűröd a kritikát, azonnal visszavágsz.

Párkapcsolatodban törekednél a harmóniára, de a skori asc. bekever, így általában gyorsan lángra lobbansz, viszont fél-1 év után alábbhagy a dolog.

Munkádban kitartó vagy és gyors, de képes vagy 1-1 feladatért akár másokat is irányítani, hovatovább félreállítani. (nem erőszakosan, de megteszed)

Erős kisugárzásod van és ki is használod. Jól és sokat beszélsz, udvarias vagy, "gavallér" nak tartanak.

2011. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bretso ***** válasza:

Nekem meg a barátnőm skorpió :O, ÚRISTEN!!! Ő maga a gonosz, szerintetek kidobjam azért, mert skorpió??!?!?! Amúgy jól megvagyunk, DE mert skorpió ki kellene ezek szerint.


Szerintem egy asztrológiában hívő, hiszékeny ember vagy, aki azt hiszi, hogy a csillagok állása valamiféle kapcsolatban van az egyéniségével.


Ez alapján gyenge vagy, szükséged van egy felsőbb erőre, hogy igazgasson. Párkapcsolatban papucs alkat, munkában meghunyászkodó alkalmazott, életben sikertelen.

2011. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!