Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhában menjek, amikor...

Milyen ruhában menjek, amikor csak sejtem, hogy mi lesz?

Figyelt kérdés
Pár napon belül fogom ünnepelni a születésnapomat. A családom összefogott, és közösen adnak valami meglepetést. Úgy gondolom, hogy azt kapom, hogy elmegyünk a színházba (különben vidéken lakunk), mert már régóta nagyon tetszik egy színész, és már többször mondták, hogy hamarosan megnézzük színházban, így akkor találkozhatok vele. De a családom meglepetésnek szánja... Viszont én is csak sejtem... Milyen ruhába öltözzek fel holnap, hogy csinos legyek a színházban, de a családom mégse jöjjön rá (nem akarom őket megbántani), hogy tudtam (illetve sejtettem) az egészet?
2011. márc. 9. 19:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, hogy bonyolultan fogalmaztam meg a fenti kérdést! :-)
2011. márc. 9. 19:24
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Valami csinosabb farmernadrág, vagy szövetnadrág, és egy egyszínű, minőségi felső, lehetőleg egyszínű.

Feldobod egy sállal, vagy egy lánccal, egy övvel, és kész.

2011. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

nekem erre van egy szürke szövetgatyám,ami sportcipővel sportos,tűsarkúval elegáns


szövetnadrág,valami egyszinű felső,és ha van,rá egy kardigán,és akkor az elegán is és nem is


de ugyis látod hogy ők mibe öltöznek,ha elegánsba,akkor öltözz te is ugy,és mondd h nem akarsz kilógni a sorból

2011. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Viszont ha mégsem ezt kapom - természetesen mindennek örülök, hiszen ajándékot sem kértem (szerintem nem az ajándékról kell szólnia egy ünnepnek) -, akkor nem fognak hülyének nézni, hogy így kiöltöztem? :-S
2011. márc. 9. 19:33
 5/16 A kérdező kommentje:
Holnap - de legkésőbb pénteken - mindenképpen megírom, hogy mit kaptam!
2011. márc. 9. 19:34
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
oké kíváncsian várjuk.:):)
2011. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát gondolhatod... már hetek óta készülnek rá, én meg találgatok. Persze semmit nem mondanak, de nagyon hevesen szervezik a holnap estét! :-) (Még régebben hangosan gondolkoztam, és említettem, hogy március 10-én lesz egy színházi előadás, amire jó lenne elmenni. Aztán el is felejtettem, mert nem célzásnak szántam.) Szóval nagyon izgatott vagyok, mert nagyon szeretnék igazán csinos lenni!
2011. márc. 9. 19:51
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
És melyik előadás és ki a hőn szeretett színész? :-)
2011. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha nem haragszol (kedves Utolsó), holnap (legkésőbb pénteken) megírom az előadás és a színész nevét is (lehet, hogy csak privátban), de nem szeretném, hogy esetleg valamelyik családtagom rájöjjön - olvasva ezt az oldalt -, hogy én vagyok az.
2011. márc. 9. 20:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

együtt mentek ugy is


öltözz ugy mint ők


készits elő egy lezserebb és egy elegánsabb öltözéket,és ha ők farmer+felsőben mennek,akkor te is,ha kiöltözve,akkor te is

2011. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!