Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában menjek nővérem...

Milyen ruhában menjek nővérem szalagavatójára? ( tovább lent )

Figyelt kérdés

Én 13 éves vagyok, és lány. A nővérem 18, és decemberben lesz a szalagavatója. Miben menjek el? Csinos szeretnék lenni! Picit vagyok husis, de nem gond. Itt van 4 kép egy ruháról, szerintetek milyen?

A képek: - [link]


- [link]


- [link]


- [link]


Varratnám természetesen, és a szín mindegy. Szerintetek milyen ez a rózsaszín? Vagy legyen kék, piros? :)

A hajam barna színű. Na, segítsetek!! :)

Köszi előre is


2011. szept. 13. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szalagavatóra ez picit rövid, de ha úgyis varratod, akkor varrathatod kicsit hosszabbra is ;) vagy vegyél alá egy olyasmi árnyalatú (halvány rózsaszín), leggings-t (de sztem az még pont a térdedig érjen, mint a szélső képen)!
2011. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó lesz ez, meg rózsaszínben, csak legyen kicsit hosszabb? Mondjuk térdig érjen? :)

Amúgy köszi, hogy írtál. Meg szerintem fekete vagy max. rózsaszín harisnyát vennék alá tuti, hiszen decemberben lesz, legginget azért annyira nem. Inkább harisnya :)

Több vélemény?? :)

2011. szept. 13. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A szalagavatóra teljesen jó a térdig vagy térd fölé érő egyberuha, ez lehett egyszínű matt és csillogó. Esti rendezvényre lehet fényes anyagból. A fiamnak is most decemberben lesz a szalagavatója s az egész érettségiző osztály ekrü színű egyberuhában lesz, így megadják az ünnepi pillanat hangulatát, alig várom már! 41/N
2011. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké. Köszönöm neked! :)

Jó szalagavatózást neked! :)

2011. szept. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!